שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

חנות דיפנד למוצרי ספיגה לגבר: תחתונים, סופגנים ותחבושות


אמנון
 
 

גם לך קורה שאת נאלץ להרטיב במכנסייך? להרטיב בלילות? עד קבלת טיפול רפואי שיאבחן את הבעיה, אנו ממליצים לך להתחיל את שגרת ימייך הבאים עליך לטובה עם תחתונים לגברים דיפנד: תחתונים סופגים, מנטרלי ריחות ולוכדי נוזלים. התחתונים יגרמו לך להרגיש יבש בעודך רטוב, וגם – הסביבה כלל לא תחוש שהרטבת בשל היעדר ריח המעיד על כך. בנוסף, מומלץ לרכוש גם תחבושות לגברים מבוגרים של דיפנד להצמדה לתחתונים קיימים למניעת הרטבה: מיועד בעיקר עבור אלו שלא קנו תחתונים של דיפנד ומעוניינים להמשיך להשתמש במלתחת הבגדים הקיימת שלהם.

חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים

חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את כל התחתונים והעזרים השונים שיסייעו לך לעבור את ההרטבה בשלום, להצניעה, ולמעשה – להשלים עמה עד מתן טיפול הולם. ידוע כי תהליכים בשלפוחית השתן לא תמיד ניתנים לריפוי מידי, ובמהלך תקופה זו – רצוי להצניע את הבעיה ולא להבליטה כלפי חוץ. בנוסף, אם הנך קשיש או מבוגר סיעודי הסובל מבעיה דומה, זה יכול להקל מאד את שגרת יומך ולהשרות לך ולחברייך תחושה טובה יותר גם אם נאלצת להרטיב.

רשימת המוצרים של דיפנד

תחתון סופג "ריל פיט" לגברים– תחתון דמוי בד בצבע ג'ינס. צבעו: ג'ינס. מידתו: Large. מדובר במכנס דמוי בד עם מפתח ירך גמיש וחגורה אלסטית עליונה המגבירה את תחושת הנוחות. המכנס נמתח על פי עובי הגזרה ומשמש כתחתונים נוחים ויבשים אשר מסוגלים ללכוד נוזלים ולא לחשוף את הגבר המרטיב לתחושת רטיבות מהם.

תחתון סופג אפור לגברים– תחתון עשוי לייקרה, המסופק במידות Largeאו Medium. בחבילה של Mediumיש 18 מכנסונים ובחבילה של Large16 מכנסונים. לתחתונים – מפתח ירך גמיש וחגורה אלסטית עליונה המגבירה את תחושת הנוחות. אזור הספיגה ממוקם בחלק העליון של המכנס לספיגה מרבית.

שני המכנסונים ידועים כמנטרלי ריחות: אף עובר אורח או איש שיח לא יחוש בהרטבות שלכם.

תחבושת דיפנד לגבר– מיועדת לבריחות שתן קלות ולא מרובות. מוצמדת לחלק התחתון של התחתונים ומתקבעת עליהם לשם ספיגה מקסימלית ואפקטיבית. ניתנת לשימוש על תחתונים של דיפנד או תחתונים רגילות.

מגן תחתון לגבר– מיועד לבריחות שתן שלא בהיקפים גדולים. הוא נצמד לחלק התחתון של התחתונים. אפשרי ללבוש על תחתונים של דיפנד כאמצעי הגנה עודף או על תחתונים רגילות כמוצר יחיד. ללובשים על מוצר יחיד מומלץ להשתמש רק אם הם מרטיבים קלים, כאמור.

תחבושות לגברים מבוגרים של דיפנד, אם כן, משמשות גם כאמצעי הגנה יחיד עבור מרטיבים קלים, וגם כאמצעי הגנה נוסף עבור מרטיבים כבדים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה