שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

טיפול בכאבי צוואר ללא תרופות


talm6789
 
 

היום יש שלל בתי מרקחת שעל המדפים שלהם יש אינספור תרופות שכל אחד מאתנו יכול לרכוש; הרבה מהתרופות האלה לא מצריכות מרשם. בין השאר, ניתן למצוא תרופות לשיכוך כאבים או להרפיה של שרירים תפוסים.

אם חלילה נתפס לכם הצוואר או אם הוא כואב לכם, האינסטינקט הראשוני שלכם הוא כמובן ללכת לבית המרקחת ולקנות תרופה שמתאימה למצבכם, או ללכת לרופא כדי שייתן לכם מרשם לתרופה חזקה יותר. לפני שאתם עושים את זה, כדאי לכם לבדוק טיפול בכאבי צוואר ללא תרופות שייתן לכם את הפתרון וגם ימנע מכם צריכה של תרופות שמכילות חומרים שלא תמיד נחוצים לגוף שלכם.

למה לא לקחת תרופות?

יש מקרים שבהם תרופות הן נחוצות ואולי אף הפתרון היחיד. אבל בהרבה מקרים אחרים יש דרכים טובות יותר להקל על הכאב וכעבור זמן מסוים גם להעלים אותו לגמרי.

במקרה של כאבי צוואר או צוואר תפוס, תרופות לטיפול בכאבים הן לא הפתרון, כיוון שהן לא מטפלות בשורש הבעיה; במקום זאת, הן רק מעלימות את הכאב, אך הוא יכול לחזור בהמשך כאשר השפעת התרופה תפוג. מלבד זאת, חשוב לומר כי ברגע שהתרופה מתחילה להשפיע ולא חשים כאב בצוואר, עלולים ליצור עליו עומס או לחץ גדול ואף לגרום לפציעה חמורה. משום כך, זה אחד המקרים שבהם כדאי להתמודד עם הכאב כמה שאפשר ללא שימוש בתרופות אלא בשיטות טבעיות.

איך פותרים כאבי צוואר בלי תרופות?

טיפול בכאבי צוואר ללא תרופות הוא דבר שגרתי למדי ואתנו כבר שנים, אבל הרבה אנשים לא מודעים לכך שהם יכולים לפתור את הכאב או את השריר שנתפס בצוואר בלי תרופות. כמו כן, הרבה חושבים שטיפול ללא תרופות לא יכול ליצור את אותה השפעה.

כמובן שטיפול שלא כולל תרופות לא בהכרח מפיג את הכאב באופן מיידי, אבל אם מתמידים בטיפול וככל שהטיפולים נעשים בסמיכות גבוהה יותר זה לזה, הכאב נמוג מהר מאוד ואיתו גם הבעיה עצמה.

את בעיית הכאב בצוואר או את הצוואר התפוס אפשר לפתור עם כמה שיטות. אחת מהן היא עיסוי עמוק עם שמנים ארומתרפיים. דרך נוספת היא לעשות דיקור סיני.

בכל מקרה, חשוב ללכת למקום מקצועי שבו כל המטפלים עברו הכשרה מקצועית ומקיפה לטיפול שאותו הם מעניקים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה