שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

טיפול לשיער דליל


talm6789
 
 

טיפול הדמיית זקיקי שיער

גברים רבים אשר מתחילים להקריח חושבים שהפתרון היחידי על מנת שהם יראו טוב היא לעשות קרחת מלאה בראש. רבים אינם יודעים שיש שיטות וטיפולים שונים על מנת שהשיער שלהם יראה טבעי וללא קרחות. טיפול הדמיית זקיקי שיער הוא אחד מהם וזוהי השיטה הנפוצה ביותר כיום בעולם שגורם לשיער להראות טבעי ומסתיר היטב את הקרחות. אם  בנוסף יש לכם קרחת בקרקפת בשל צלקות או חתכים, טיפול זה יעזור גם במקרים כאלו ויטשטש את הקרחת הנגרמת עקב הצלקת. כמובן שזהו טיפול שאינו זול אך בואו נודה שזה מאוד שווה את ההשקעה כיוון שזה ייתן לכם את המראה הצעיר והנחשק.

 

טיפול לשיער דליל

ישנם טיפולים רבים אשר עוזרים לשיער שלכם לצמוח ולהפסיק את הדילול והנשירה שלו. טיפול לשיער דליל יכול להכיל בתוכו כימיקלים או שהוא יכול להיות טיפול טבעי. ישנם הרבה מאוד תרופות סבתא שעוזרות מאוד לצמיחת השיער וחיזוק השורש. כמובן שתרופות סבתא הינן הרבה יותר זולות מכל שאר התרופות שיש בשוק ואפילו לפעמים הרבה יותר יעילות. שיער דליל ונשירה לפעמים יכול להיגרם גם מתורשה. אם למשפחה שלכם לרובם יש שיער דליל , סביר להניח שגם לכם יהיה שיער דליל, לא משנה כמה תנסו לשנות את זה ולא משנה מה תמרחו עליו, בסופו של דבר הוא יהיה דליל, כמובן שתמיד אפשר לנסות לשנות את חוקי הטבע אך עשו זאת בכובד ראש כיוון שטיפולים רבים יכולים להקנות לכם נזקים פנימיים.

 

טיפול בנשירת שיער

נשירת שיער יכולה להיות דבר מאוד מבהיל ומשונה עבור הרבה מאוד אנשים. ישנם אנשים שלרוב מאוד בריאים ולא מתעסקים יותר מידי עם השיער שלהם ולא משתמשים בשום חומרים חיצונים על מנת שהוא יראה טוב, ועדין סובלים מידי פעם מנשירה חזקה. מדוע זה קורה, פעמים רבות זה קורה בכלל בגלל שינוי מקום ומזג אוויר. אם לדוגמה נסעתם לצד השני של העולם, ושם יש אקלים שונה לחלוטין ממה שהגוף שלכם מכיר, סביר להניח שאחת התגובות שלו להסתגלות לאקלים החדש היא נשירת השיער. אין צורך להיבהל ולפחד מכיוון שזה תהליך זמני שהגוף עובר וסביר להניח שאחרי זמן מסוים זה יפסק, ואם זה לא נפסק לכם לאחר זמן מסוים, ישנו טיפול בנשירת שיער שיעזור לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה