שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

טיפים לקניית מדרסים עבור הסובלים מבעיית פלטפוס


כתיבת מומח
 
 

אבחון מקצועי על ידי אורטופד חשוב על מנת לאבחן את מקור הבעיה בכף הרגל ולבחון את אמצעי או שיטת הטיפול הנכונה ביותר. כאבים ברגליים או בגב התחתון עלולים לנבוע ממספר רב של גורמים, בהם מתופעת כף רגל שטוחה (פלטפוס) או מבעיית דורבן כף הרגל. במקרים רבים ניתן לפתור את הכאב או הבעיה באמצעות התאמת מדרסים לכף הרגל ולמנוע בעיות בריאותיות וכן על מנת לשפר את איכות החיים של הלקוח.

מה צריך לדעת?

כדי להקל על כאבים בכפות הרגליים ולהשתחרר מכאבים מטרידים חשוב לפנות לרופא אורטופד. אורטופד יאבחן את מקור הכאב וימליץ על שיטת הטיפול הנכונה והטובה ביותר. כיום קופות החלים מממנות במסגרת הביטוח המשלים ושירותי השב"ן את הבדיקות המקצועיות ואת התאמת המדרס לכף הרגל.

האם יש קשר בין כאבים בכף הרגל לסוג הנעליים?

נעליים לא טובות או נעילת נעלים שאינן מתאימות למבנה כף הרגל עלולות לגרום לכאבים עזים בכף הרגל ואף לגרום לבעיות רפואיות שונות. לכן, חשוב להתייעץ עם האורטופד לגבי התאמת המדרס ובחירת נעליים טובות ואיכותיות.

איך לבחור מדרס טוב?

חברות מייצרות מדרסים מחומרי גלם שונים ויש מוצרים ברמות קושי שונות ובשלל עיצובים. על מנת לבחור במדרסים איכותיים המתאימים באופן מושלם לכף הרגל חשוב לגשת לאבחון במכון אורטופדיה ולהיבדק על ידי רופא מקצועי ומוסמך. יש להתאים את המדרס גם לסוג הנעל, לדוגמה מדרס שטוח, שאינו גלוי ואינו תופס נפח גדול, לנשים הנוהגות לנעול נעלי עקב או נעלים אלגנטיות. למי שסובל מבעיית דורבן כף הרגל יש להתאים מדרס רך בעקב ואילו לספורטאים יש להתאים מדרס שמיועד לתנועות אינטנסיביות ואינו מתבלה בקלות.

האם ניתן להסתפק בבדיקה ממוחשבת?

רבים בוחרים כיום לוותר על הבדיקה של האורטופד וניגשים ישירות לבתי עסק המתמחים בהכנת המדרסים במקום לאחר בדיקה ממוחשבת. בהתאם לתוצאות הבדיקה מכינים את המדרס במקום אך רופאים ממליצים לגשת לאבחון מקצועי אצל אורטופד ולא להסתמך רק על הבדיקה הממוחשבת וכך ניתן לגלות את מקור הכאב או הבעיה, לדוגמה האם יש ללקוח פלטפוס או בעיה אחרת הדורשת טיפול.

 

   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה