שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

טיפים מקצועיים לבחירת מדרסים איכותיים


כתיבת מומח
 
 

האם גם אתה סובל מכאבים ברגל ? גם לך נמאס להחליף מדרסים כל שני וחמישי עקב בלאי נצבר ? מעוניין במוצר איכותי באמת, שיהיה תפור לנעל שלך כמו כפפה ליד, ואשר לא תצטרך להחליף למשך שנים רבות ? במאמר זה נסייע לך להשיג מדרסים מעין אלה. המדרסים יהיו בעלי רקע בטיפול בכאבים בכף הרגל וכן יסייעו בהפחתת נזקי צרבת בשל דורבן כף הרגל. הטיפים שלפנייך הוכחו במרוצת השנים כטיפים להשגת מדרסים באיכות בלתי מתפשרת:

בדוק באינטרנט האם ישנם מדרסים מטעם חברת הנעליים שלך

בשנים האחרונות החלו חברות הנעליים לייצר מדרסים אורתופדיים. מדרסים אלה הם ספינת הדגל של שוק המדרסים, שכן הם מתאימים לדגם של הנעל שלך אם תקנה את המידה הנכונה, ויכולים להשתלב עליה כמו כפפה. במידה וזו נעל שנמצאת אצלך זמן רב, רצוי שתקנה מדרסים יותר גדולים ב בשל התרחבות הסוליה. בדרך זו תוכל להשיג מדרסים איכותיים אשר יפחיתו בצורה ניכרת כאבים בכף הרגל, ויחזיקו מעמד למשך חודשים ולעתים אפילו שנים.

התייעץ עם אורתופד מטעם קופת החולים שלך

הוא יוכל להשיא לך עצות לגבי מדרסים מומלצים בתכונות החומר שלהם. כרופא בעל מקצוע הוא יוכל לדעת איזה מדרס מתאים לכף הרגל שלך. עצה זו תמיד הוכחה כעצה שהורידה את סף הכאב בכף הרגל למינימום וגרמה לצרבות עקב דורבן כף הרגל להיחלש. כמובן שעל מנת להעלים תופעות אלו יש צורך בטיפול מתמשך כמו פיזיותרפיה לכפות הרגליים.

השתדל להימנע מגזירת המדרס לפי הנעל

רצוי לקנות מדרס שמתאים מראש לנעל שאתה נועל. רק מדרס כזה יכול להעצים את הסיכוי שלך להקטין את סף הכאב ולהיות מסוגל להתמודד עם חיי היום יום גם כאשר אתה סובל מתופעות מכאיבות ומגבילות כמו דורבן כף הרגל. כמו כן, גם במקרה שבו הרגל כואבת לך והכאב נהפך לקבוע, רצוי להיעזר במדרסים מעין אלה ולא לגזור מדרסים גדולים יותר.

התאם את המדרס שלך לפי סוג הבעיה

אם בעייתך היא כאבים בכף הרגל עקב קמירות יתר, כאבים עקב דורבן בכף הרגל או כאבים עקב פלטפוס – השטחת יתר של כף הרגל, הצטייד במדרסים הידועים כחיוניים לאותה הבעיה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה