שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

יותר לא צריך לסבול


רפואות13
 
 

 

סאן קליניק מטפלת במגוון רחב מאוד של מטופלים הסובלים מבעיות רפואיות שונות: לעתים מרפאת כאב מטפלת באנשים אשר חוו תאונת דרכים חמורה ומאז סובלים מכאבים כרוניים, לעתים היא מטפלת בחולי סרטן או בחולים של מחלות קשות אחרות אשר סובלים מכאבים אדירים, במקרים מסוימים היא מטפלת בחיילים אשר נפצעו בשדה הקרב או בתאונות אימונים וסובלים מפציעות קשות המובילות לכאבים בלתי נסבלים וזוהי רשימה חלקית בלבד.

 

אם כן, ישנם לא מעט אנשים אשר מוצאים את עצמם מטופלים במרפאת כאב על מנת שזו תעזור להם להתמודד עם הכאבים הכרוניים והחזקים מאוד אשר מהם הם סובלים, גם אם המקור לאותם כאבים שונה לחלוטין ומשתנה ממטופל אחד למשנהו.

מרפאת כאב וכן טיפול בגלי הלם נאלצת להתמודד עם מגוון רחב של מטופלים בגילאים שונים אשר המקור לכאב שלהם שונה לחלוטין. לכן, לא כל המטופלים אשר מגיעים למרפאה יקבלו את אותו הטיפול אלא הטיפול יותאם באופן אישי לכל אחד מהמטופלים. כאשר מתאימים את הטיפול המתאים לכל מטופל מתחשבים במקור הכאב שלו, בסיבות אשר גורמות לכאבים, לעוצמת הכאב של המטופל, לטיפולים קודמים אשר אותם ניסה המטופל לפני שהגיע אל מרפאת כאב וכן הלאה.

לרוב היתרון הגדול במרפאת כאב הוא ששם אנשי הצוות מתמחים בתחום ומכירים אותו היטב, ולכן יש להם נסיון רב יותר בטיפול בכאבים חזקים או כאבים כרוניים מרופאים שלא עוסקים בתחום. כמו כן, הם מכירים לעומק את כל התרופות והטיפולים היעילים ביותר להקלה על כאבים. אם כן, אם אדם מסוים סובל מכאבים חזקים מאוד או מכאבים כרוניים לרוב הרופא שלו יפנה אותו אל מרפאת כאב שם ינסו לרוב טיפולים אחרים וחזקים יותר מכפי שניסו הרופאים הרגילים שלו בעבר.

מרפאת כאב אם כן תטפל במטופלים אחרים בשיטות טיפול אחרות, כפי שהוסבר לעיל. לעתים במרפאה ימליצו למטופלים ליטול תרופות חזקות דרך הפה על מנת שאלו יעזרו להם להקל על הכאבים ולעתים במרפאה ימליצו דווקא על שיטה של הזרקת חומרים חזקים על מנת לטפל בכאב באופן מעט יותר אגרסיבי וישנם כמובן שיטות נוספות, שקצרה היריעה מלפרטם, בהם משתמשים להקלה על כאבים במרפאת כאב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה