שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

כואב הגב? שדרגו את עמדת העבודה


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

 

אם אתם עובדים שעות ארוכות במהלך היום מול מחשב, שווה לכם להשקיע זמן בתכנון עמדת העבודה שלכם. אנשים רבים עובדים בסביבת עבודה שלא תוכננה היטב אלא התגבשה צעד אחר צעד והורכבה חלק אחרי חלק. הדבר יוצר אי נוחות בסביבת העבודה שגורמת לפגיעה ביעילות ועלולה גם לגרום במקרים אחרים לבעיות רפואיות בשל יציבה לא נכונה שנגרמת בשל תכנון סביבת העבודה. הדרך הטובה והיעילה ביותר לארגן את סביבת העבודה היא בעזרת עמדת עבודה למחשב שנקנית כעמדה שלמה.

 

כדי לבחור עמדת עבודה למחשב יש צורך כמובן לבצע התאמות לסביבה הפיסית שבה היא מותקנת ולאדם שעובד בה. לכל אחד ואחד מתאימה עמדה אחרת. הדברים החשובים לבחירה של עמדת עבודה למחשב הם: האפשרות שלכם להתאים את הצרכים שלכם לעמדה. יש מי שמעדיף לעבוד בצורה מסויימת ויש לוודא שעמדת העבודה תאפשר לו זאת. מסיבה זו בהחלט מומלץ לסור פיזית לחנויות שמציעות למכירה עמדות עבודה ולנסות להתרשם מהן ומההתאמה שלהן. עם זאת כמובן שכאשר תעתיקו את עמדת העבודה לסביבה הפיסית שבה אתם עובדים בפועל התוצאה עלולה להיות מעט שונה. מסיבה זו כדאי לנסות לבחור עמדות עבודה גמישות שמאפשרות לכוון אותן. הן עלולות להיות מעט יקרות יותר אבל זו בהחלט השקעה משתלמת.

 

אם אתם עובדים שעות ארוכות ויש לכם נטיה לסבול מכאבים, ייתכן שעדיף לכם לבחור בעמדת עבודה ארגונומית. עמדה כזו מאפשרת להתכוון בקלות למצבים שונים כולל, למשל, עבודה בעמידה. השימוש בעמדה כזו יכול לעזור בהפחתת העומס המצטבר על הגב בעזרת שינוי מספר התנוחות שבהן אתם עובדים במהלך היום ולסייע לכם להתמודד עם העומסים שמצטברים לאורך השנים. העלות של עמדת עבודה יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים לעמדה פשוטה ובסיסית ועד לכמה אלפי שקלים לעמדה איכותית ויקרה. השאלה באיזו מהן כדאי לכם לבחור תלויה כמובן באפשרויות התקציביות שלכם ובצרכים הרפואיים והפיסיים.

אם אתם מתעניינים בבחירה של עמדת עבודה אתם יכולים למצוא מגוון רחב של עמדות באתרים שונים באינטרנט וכן בחנויות שמתמחות בציוד למחשבים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה