שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2536
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

כך תשכנעו מעשני סיגריות לעבור לוופורייזר


דודיש
 
 

אם יש לכם חבר, אישה, בעל, פרטנר או קרוב משפחה שמעשנים בוודאי ניסיתם לשכנע אותם להפסיק במספר רב של דרכים ובשלל טקטיקות: תלונות חוזרות ונשנות על הריח (על הבגדים, בבית), אסרתם עליהם לעשן בחדרים מסוימים, צמצמתם את אזור העישון לגודל של צינוק בכלא טורקי, גזרתם להם סיגריות ועוד ועוד.

ייתכן מאוד שהם באו קצת לקראתכם אפילו. הם קנו מטהרי אוויר ריחניים, מאווררים שיעיפו את עשן הסיגריות החוצה, רכשו מאפרה סגורה (כאילו שזה עוזר) וצמצמו את העישון לפינה מרוחקת בבית. אבל בטח שמתם לב שעד כה לא קצרתם הצלחה יתרה והם ממשיכים בשלהם, מעשנים סיגריות כאילו אין מחר.

לא התייאשתם. כאשר התוודעתם לראשונה לוופורייזר עשיתם מעשה וקניתם לו/ה את הוופורייזר הטוב והאיכותי ביותר שיש היום בשוק, אפילו שילמתם על אספקה של שלושה חודשים למוצרים הנלווים, אבל המעשן/נת הסתכל/ה על הוופורייזר לקח/ה סיגריה והלך/ה לעשן בפינת העישון שהקצתם לו/ה.

במקרים כאלו האמרה האמריקנית המפורסמת: Desperate times call for desperate measure היא מדויקת עד כאב ואנחנו נעזור לכם לגייס את כל הטקטיקות והאמצעים שניתן על מנת להעביר את המעשן/נת מסיגריות לוופורייזרים.

טקטיקה מספר 1:

תדאגו שבסביבת המעשן/ת יהיו כל הזמן ילדים. אם אין לכם ילדים השאילו מהשכנים, אם צריך. מרבית המעשנים מכבדים את האיסור לעשן בסביבת ילדים. שכן מעשנים שנוהגים לעשן ליד ילדים מוקעים חברתית. אם מסביב למעשן/ת תמיד (או לפחות בחלק גדול מהזמן) יהיו ילדים לא משנה לאן הם הולכים, הם פשוט לא יוכלו לעשן. וזה בדיוק הזמן להציע להם וופורייזר במקום סיגריה, תאמינו לי הם ינסו גם ינסו וופורייזרים (=מכשירי אידוי).

טקטיקה מספר 2:

ארגנו או הצטרפו לטיולים ארוכים עם חברים שלא אוהבים את עשן הסיגריות. עוד דרך להעביר מעשנים מסיגריות לוופורייזרים היא דרך טיולים. תכננו טיולים תכופים וארוכים וצרפו אליהם חברים וקרובים שלא יכולים לסבול סיגריות. יתרה מכך, בקשו מהנהג שלא יעצור בדרך אלא אם כן מדובר בהפסקת נוחיות. אם המזל ישחק לכם אז בהפסקות תהיה גם רוח שלא תאפשר למעשן/ת להדליק את הסיגריה. ובנסיבות שכאלו שום מעשן לא יסרב להתנסות במכשיר האידוי.

טכניקה מספר 3: ארגנו מסיבות ללא עישון.

כפי שניתן לראות התפקיד שלנו כגומלים מסיגריות לא חייב להיות טרחני, הוא בהחלט יכול להיות כיפי: התחלנו בילדים, המשכנו עם טיולים ועכשיו אנחנו מציעים את טקטיקת המסיבות ללא עישון. כדי להבטיח שמעשנים לא יחליטו לצאת החוצה להצית איזו סיגריה קבעו כללים מיוחדים למסיבה שלכם. הנה כלל שניתן ליישם בקלות: מי שיוצא מהמסיבה החוצה כדי לעשן למעשה מוותר על זכויות שתיית האלכוהול שלו.

Volcano – למי שטרם הכיר, קבלו את הדור הבא של מכשירי האידוי

במצב כזה, רוב המעשנים יסכימו להתנסות בוופורייזרים, בדוק!
יש עוד טקטיקות ודרכים לשכנוע מעשנים לעבור למכשירי האידוי, אבל החלטנו להביא אליכם את הטקטיקות הכיפיות והמוצלחות ביותר. נסו אותן בבית עם הפרטנר, בת הזוג, קרוב המשפחה או החבר/ה שלכם, אם הם לא יעברו לוופורייזר לפחות נהניתם מהילדים של השכנים, כייפתם בטיולים וארגנתם יופי של מסיבה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה