שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

כל מה שאת צריכה לדעת על תוספות שיער טבעיות


איציק דר
 
 

זה התחיל בתור טרנד, הפך לאופנה והיום תוספות שיער טבעיות הם כבר חלק בלתי נפרד מעולם עיצוב השיער. תוספות שיער מאפשרות להאריך שיער מיידית, להוסיף נפח, גוונים, ולהגיע לכל תוצאה שרק תרצי עם מעצב שיער איכותי ומנוסה. תוספות השיער ארוכות טווח עשויות כמעט תמיד (99%)משיער טבעי לחלוטין שנלקח מתורמת ורק במקרים של תוספות זמניות (חתונות, אירועים משפחתיים) עושים שימוש בתוספות מלאכותיות בגלל עלות ואפשרויות רבות יותר.

מהיכן נלקח השיער ?

תוספות שיער טבעיות מבוססות על תרומה מאשה\ נערה שמקבלת על כך תשלום נדיב. חשוב לציין כי מדובר בבחירה, ולעולם לא גוזרים את כל השיער אלא פשוט עושים תספורת קצרה. מרבית המדינות שמהן נלקח השיער הן מהמזרח הרחוק(סין, תאילנד, לאוס, קוריאה) ושיער ממדינות אילו יהיה לרוב עבה, כהה וחלק כך שאפשר להשיג איתו בקלות גוונים אחרים או שיער גלי באמצעות המעצב. תוספות שיער טבעיות ניתן לרכוש גם מברזיל, ואז השיער היה גלי יותר, וממזרח אירופה, שם גווני השיער הם גם בהירים והשיער איכותי יותר ולכן תוספות שיער טבעיות שמקורן משם יקרות משמעותית. ישנו גם שיער " בתולי " – שנלקח מנערה והוא בריא, שופע ואחיד בגווניו ולכן יקר יותר.

ביצוע התהליך

מעצב השיער, על ידי דבק יחודי, חרוזים, קליפסים או הלחמה יחבר את תוספות שיער טבעיות לשיער הטבעי של המעוצבת בתהליך שאינו לוקח יותר משעה(לא כולל עיצוב נוסף). השיטות של דבק וחרוזים פחות רצויות ויותר מעוצבות מבקשות קליפסים או הלחמה מטעמי נוחות, מראה ותופעות לא רצויות של השיטות הראשונות. תוספות שיער טבעיות מחזיקות זמן רב ואפשר לחפוף, לעשות פן, לשחות ולצבוע ללא בעיות מיוחדות(צביעה לא רצוי יותר מפעם אחת)


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה