שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

כל מה שרציתם לדעת על אורלמדיק ולא העזתם לשאול


אבי רון
 
 

אפשר שבשבועות האחרונים, ראיתם את התכשיר אורלמדיק מופיע על המדפים בבתי המרקחת - ותהיתם במה הוא בצעם מסייע. אם יש לכם אפטה בתוך הפה - סימן שאורלמדיק הוא עבורכם! מה משיוחד מאד באורלמדיק אל מול תכשירים אחרים שמיועדים נגד פצעים בפה, הוא בפעולה הכפולה שלו. מצד אחד, אורלמדיק מסייע באלחוש האזור ובכך מקל את הכאב. מהצד השני, הוא יוצר גם תנאים מעולים למניעת המשך הזיהום של הפצע, ובכך מסייע לפתור את הבעיה מהר יותר.

מנגנון הפעולה של אורלמדיק

●       ייבוש האזור -אורלמדיק בנוי בעזרת מקל ניקיון, אשר מזכיר בצורתו את המקלות לניקוי אוזניים. צד אחד של המקל איננו כולל נוזל, והשני כן. ראשית, נשתמש בצד שאיננו כולל נוזל, לטובת ייבוש האזור. מדוע? בכדי שכאשר נטפל בזיהום עצמו - לא יחדור רוק אל תוך האזור הנגוע, ובכך הוא עלול לעודד את המשך הזיהום. רק כשהאזור של הפצע יבש לגמרי - נמשיך לצעד הבא.

●       טיפול בפצע -יש לשבור חלק קטן מתוך המקל, וכך הנוזל יצא לתוך האזור הסופג של אורלמדיק. יש להצמיד כעת אזור זה לפצע עצמו, היכן שאתם חשים את הכאב למשך כמה שניות. אתם תחושו צריבה, ואין מה להיבהל - זה סימן שהתכשיר עובד וחודר מעבר לפצע לטפל בזיהום.

●       שטיפת הפה -לאחר כמה שניות, יש להוציא את המקל, ולאחר מכן לשטוף היטב היטב את הפה ולוודא שלא נשאר חומר בתוך הפה. אתם אולי תחושו עוד מעט טעם מר או צריבה וזה תקין - אך תשימו לב לפתע, שהאזור כבר לא כואב לכם.

 

מה בעצם מתרחש?

כעת, אם היו לכם אפטות בפה, אתם כבר לא תחשו בהן. למעשה, אורלמדיק פועל כך שהוא מכסה פצעים בפה בשכבת הגנה מיוחדת כך שאתם לא תחושו יותר בכאב של הפצע. בינתיים, החומר שהוחדר מתחת לפצע מסייע לסלק את הזיהום ולמנוע את התפשטותו. כך, הדבר מזרז באופן משמעותי את תהליכי ההחלמה של הפצע, ואתם יכולים להמשיך בשגרת חייכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה