שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

כסא גלגלים ממונע


שיווק נכון
 
 

שנים רבות אנשים המוגבלים בתנועה השתמשו בכסא גלגלים רגיל. עם התקדמות הטכנולוגיה הומצא כסא גלגלים ממונע או כסא גלגלים חשמלי שפועל בעזרת כוח המנוע החשמלי, בניגוד לכסא גלגלים סטנדרטי שמונע מסיבוב ידני של גלגלי הכסא. כסא גלגלים ממונע לא דורש דחיפה פיזית של הכסא וההפעלה שלו מתבצעת על ידי לחיצה על ג'ויסטיק עם כפתורים.

כאמור על מנת להפעיל כסא גלגלים חשמלי אין צורך להיות בכושר גופני או בעלי כוח פיזי מתמיד, המנוע החשמלי בכסא מבצע עבור המשתמש את פעולת ההנעה - דבר שמקל מאוד על העומס הפיזי הגם ככה קיים בחיי היום יום של אדם מוגבל בתנועה. פעמים רבות אנשים מוגבלים בתנועה נעזרים גם במטפלים שיסיעו אותם כלומר ידחפו את הכסא עבורם על מנת שיגיעו ממקום למקום. עם כסא גלגלים ממונע אין צורך בעזרה זאת, ועניין זה מספק עצמאות שמשפרת משמעותית את הרגשת המשתמש. ישנם מקרים שלמשתמש יש מספיק כושר גופני אבל עדיין הוא מוותר מלהגיע למקומות מסוימים שנמצאים למשל במדרון גבוה או מרחק נסיעה ארוך מהרגיל, ואלה מצבים שלכסא גלגלים ממונע יש יתרון מובהק בכך שהוא ימנע מהמשתמש לבצע ויתורים כאלו ולמעשה יבטיח הגעה למקום היעד.

לסיכום כסאות גלגלים ממונעים תורמים רבות להרגשת נוחות, הנאה ושביעות הרצון של אדם מוגבל בתנועה. בחירה והתאמה נכונה של כסאות גלגלים ממונעים תוסיף לעליה באיכות החיים של אדם מוגבל, וזאת ניתן לעשות על ידי התייעצות עם מומחים בחברות וחנויות המשווקות מוצרים אלו ועל ידי קריאת חומר רלוונטי ברשת האינטרנט. מבחינת עלות, מחיר כסא גלגלים ממונע כמובן יותר גבוה ממחיר כסאות גלגלים רגילים אבל זאת השקעה לטווח ארוך וכאשר מדובר על בריאות ונוחות בתנועה אז ההשקעה יכולה להיות כדאית.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה