שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

להפסיק לעשן בדרך הקלה ביותר


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

העישון, ללא ספק, נחשב לאחת ההתמכרויות הקשות ביותר עבור בני אדם רבים. כמות גדולה מאוד של אנשים מעשנים כמות גדולה של סיגריות, יותר מקופסא או שתיים ליום, וגורמים לעצמם נזק בריאותי רב, שלא לדבר על הנזק הכלכלי הכבד (לפחות כמה מאות שקלים בחודש). המטרה להפסיק לעשן הפכה להיות אחת המרכזיות אצל אנשים אלה, ופעמים רבות אנשים מפסיקים לעשן לתקופה קצרה או ארוכה וחוזרים לעשן שוב ושוב.

 

כאשר רוצים להפסיק לעשן, הדבר החשוב ביותר הוא לא לעשן את הסיגריה הראשונה לאחר הפסקת העישון. בזמן הפסקת עישון, לרוב ישנים כמה ימים קשים מאוד. במהלך ימים אלה הגוף עובר ניקיון מהניקוטין, ותסמיני הגמילה ממנו מלווים בסבל עבור אנשים שרגילים לעשן כמות גדולה. לרוב ימים אלה נמשכים עד שבוע ימים, ולאחר מכן התחושה משתפרת בהרבה. ישנן דרכים רבות להפסיק לעשן, וישנם מכונים רבים מספור אשר מציעים מגוון של שיטות. אפשר לנסות להפסיק גם בעזרת ספרים אשר מכוונים אל הדרכים הטובות ביותר, כאשר המפורסם מביניהם הוא הספר "הדרך הקלה להפסיק לעשן", אשר מסביר מדוע העישון אינו תורם למעשה דבר. עוד דרכים להפסיק הן לעבור לתחליפי סיגריות כמו סיגריה אלקטרונית או מסטיקים שונים, אשר מספקים את התחליף לפחות לתקופה הראשונה של ההפסקה, והקשה מכולן.

 

אחת הרפואות אשר מציעות את הפתרון הטוב ביותר הוא רפואה סינית. טיפולים שונים כמו דיקור סיני יכולים לסייע מאוד להפסקת עישון, וכדאי מאוד לבדוק גם את האפשרות הזאת, בעיקר אנשים אשר ניסו להפסיק בעזרת טיפולים שונים וחזרו לעשן. הדיקור הסיני עשוי לגרום להפסקת עישון באופן מיידי וישנם סיפורים רבים של אנשים אשר הפסיקו בעזרתו ולא חזרו עוד לעשן. 

למעשה, מעדויות של אנשים אשר הפסיקו לעשן בצורה חד צדדים ופתאומית ניתן להבין כי החלק החשוב ביותר בהפסקת עישון הוא להגיע להחלטה כי זה מה שאתם רוצים לעשות. לאחר שכבר הגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים להפסיק לעשן, השלבים הבאים, גם בשילוב עם עזרים מסויימים. יהיו קלים הרבה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה