שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

לחצן מצוקה – קיצור זמן תגובה והצלת חיים


נועה

מנהלת תיקי לקוחות בפורטל גיל הזהב - SOSMe , מענין מידע בנושא: לחצן מצוקה, דיור מוגן ומוצרי ספיגה למבוגרים.

 
 

 

אם יש לכם הורים או בני משפחה קשישים, וודאי את מכירים מקרוב את תחושת החוסר אונים והדאגה המתמדת לשלומם. עם כל הרצון הטוב, לא תמיד אנו יכולים  להושיט להם עזרה בזמן אמת בשל מגבלות שונות, זמינות,ניידות, מרחק וגם כמובן בשל העובדה הפשוטה, שלא כולנו רופאים... בנוסף, לגורם הזמן השפעה מכריעה. ישנם מצבים מסוימים, שדורשים מענה רפואי מיידי , אם הוא לא יתקבל במן, התוצאה בהחלט עלולה להיות טרגית, ולכן, לחצן מצוקה, הוא מכשיר מציל חיים.

לחצן מצוקה – המלצה גורפת לכל הקשישים

בהחלט מדובר כאן על המלצה חד משמעית וגורפת, לחצן מצוקה הוא בגדר הכרח ולא רק בגדר המלצה חמה להתקנה בביתם של כל הקשישים , הן הבריאים והן החולים. גם קשישים בריאים לא יודעים בדיוק מה יילד יום ובאילו מצבים מזמנים להם החיים. לחצן מצוקה משרה תחושת ביטחון רבה, שעל כל צרה שלא תבוא, אתם תמצאו בידיים בטוחות. לחצן מצוקה הוא מציל חיים במיוחד כאשר אנו מדברים על קשישים וחולים הסובלים מבעיות אקוטיות ומסכנות חיים כגון מחלות לב, לחץ דם גבוה, סוכרת, אלצהיימר, פרקינסון, לאנשים שחוו שבץ או אירוע לב,  עברו ניתוח מעקפים, ניתוחי מפרקים ( הם מועדים יותר לחבלות ונפילות ) ועוד.

לחצן מצוקה לקשישים מקצר את זמן התגובה -קשישים אשר מוצאים עצמם במצבי מצוקה לא תמיד יודעים מה לעשות או כיצד להגיב גם כאשר מדובר על הפעולות הפשוטות והאלמנטאריות ביותר כגון קריאה לעזרה רפואית. לא מדובר כאן רק על מגבלה פיזית , אלא על מגבלה בעלת אלמנטים מנטאליים. במצב של בלבול, חרדה ופאניקה, קשה מאוד לפעול בצורה הגיונית ויעילה, וכמובן שאם הם מתלווים למצב רפואי מסכן חיים, הקושי הוא רב  עוד יותר. פעולה פשוטה כגון חיוג מספר טלפון, היא לעיתים פשוט בלתי אפשרית, ואי מתן קבלת הסיוע הרפואי בזמן, עלול לסכן את חייו של הקשיש. באמצעות לחצן מצוקה, כל שצריך  לעשות הוא ללחוץ על הלחצן , נגיעה קלה, ומייד יינתן מענה רפואי מיידי ובזמן אמת מאנשי הצוות הרפואי המאיישים את המוקד. המוקד הרפואי מחזיק בתיק הרפואי של כל לקוח, כולל היסטוריה רפואית, מידע על תרופות, ניתוחים ולכן, גם אם הקשיש מתקשה לדבר ולבטא את עצמו, כל האינפורמאציה הרלוונטית נמצאת בידי אנשי הצוות.

לא להיות מוגבלים

התקנת לחצן מצוקה מאפשרת לקשישים לא להיות מוגבלים ומרותקים לביתם. כיום ניתן למצוא מגוון עצום של לחצני מצוקה, חלקם נייחים וחלקם ניידים. לחצן מצוקה נייד מאפשר לכם להמשיך בשגרת חייכם הרגילה, לצאת החוצה, לטייל, לבלות ולשאת את הלחצן על גופכם או בסמוך אליכם וליצור קשר עם המוקד הרפואי מכל מקום ובכל זמן.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה