שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

למה טיפול פנים ביתי לא מספיק


כוכי נדב
 
 

אנשים רבים מזניחים את השגרה העיקרית ביותר בתחזוק עור פנים בריא וגמיש, הרי היא הוא טיפול פנים. אף על פי שהרבה לקוחות סוברים כך, טיפולי פנים יכולים להיות לא רק נושא של פינוק אלא גם צורך מהותי של עור הפנים בכדי להגן על חיוניותו.

כל מי שבריאות העור שלו ונושא הטיפוח חשובים לו, אמור לכלול את טיפול הפנים כחלק משגרת הטיפוח שלו. טיפול רגיל יסייע לטפח עור פנים בריא וגמיש במשך שנים רבות כל זמן שהוא מטופל כפי שצריך. מוצרים קוסמטיים לבדם לא ישפרו את חיוניות העור היות ומוצרים אלו חייבים תמיכה של טיפולי פנים באופן קבוע..

הקוסמטיקאית המקצועית שלך - החברה הכי טובה שלך

מי שלא משקיעים כמעט בטיפול בעור - מפסיד, היות שטיפול בעור הפנים הוא לא עניין חולף ואותו כדאי לפתוח אפילו בשלב ראשוני ככל האפשר. עור הפנים הוא לא נעשה צעיר יותר משבוע לשבוע - בדומה אלינו, וכשמצרפים לזה את הלחץ, הלחות, האיפור, יכולים לקבל תוצאה מצערת במידה רחבה בהרבה יותר. על כן, בליווי הקוסמטיקאית, טיפול בעור הפנים הופך להיות מקצועי וברמה, המסייע לחידוש, ניקוי ושיפור חיוניות עור הפנים במידה רבה ובנוסף, טיפול פנים  עוזר להרגשה טובה יותר ולחוויית הגיינה לזמן מתמשך.

כמו כן, הטיפול מכיל לא רק שימוש בתכשירים אלא מהותי גם אופן השימוש בחומרים. כלומר, קוסמטיקאית מקצועית, ובוודאי קוסמטיקאית רפואית) יודעת כיצד וובאיזה טיפול להסתייע עבור כל לקוח, מבינה איך אפשר להרגיע לקוח ולהשרות טאצ' אנושי מהנה בעבור עור הפנים שלהם. אין זה יספיק לטפל בעור הפנים, חייבים גם מיומנות טובה בתחום וטיפול ראוי וייחודי.

מדוע מומלץ לטפח באופן קבוע  את עור הפנים

כדי להבטיח  עור פנים זוהר וחלק, מומלץ לשים לב ולקבל טיפולי פנים על בסיס קבוע כל כמה שבועות. טיפול כזה צריך לכלול במרבית המקרים ניקיון עמוק ומקיף של העור, במקביל לשימוש במכשירים ומוצרי צריכה מקצועיים ומעולים. מוצרים אלו נמשכים על העור לאחר הטיפול ונותנים לו טיפול יסודי ועמוק.

תכשירי הטיפול המיושמים בזמן התהליך הטיפולי, שונים במהותם מחומרי הטיפוח הפרטיים ומפותחים באופן ספציפי לשימושן הטיפולי של קוסמטיקאיות מקצועיות ומיומנויות. תכשירים אלה מועשרים בתוספת של חומרים פעילים, המאפשרים בשימוש נכון תוצאות יפות בטווח המתמשך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה