שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2514
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מה חשוב לדעת על הזרקות בוטוקס


ubebig@gma
 
 

למי נועדו הזרקות בוטוקס

 

הזרקות בוטוקס מהווים פתרון נהדר, נוח וזול יותר עבור אנשים שהקמטים על הפנים מפריעים להם מבחינה אסתטית. לא רק כוכבי הוליווד יכולים ליהנות מטיפולי בוטוקס, כמעט כל אדם יכול היום לעבור הזרקות בוטוקס אנשים שאסור להם לעבור הזרקות בוטוקס הינם אנשים שאלרגיים לאחד מהמרכיבים הקיימים בזריקה. גם מי שסובל או סבל מבעיה עצבית או בעיה בשרירים, חייב לקבל אישור מהרופא לפני שהוא ניגש לטיפול בוטוקס. קבלת הזרקת בוטוקס למי שאינו מתאים לכך, עלולה להביא איתה תופעות לוואי חמורות.

 

מהם היתרונות של הזרקת בוטוקס

 

הזרקת בוטוקס אורכת כחמש דקות, אך השפעות הזריקה נמשכות מספר חודשים והיא תחליף מצוין לטיפולים כמו פילינג עמוק או ניתוח למתיחת פנים. פילינג עמוק הינו טיפול ארוך וקשה, וניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח יקר ומסובך. למרות שמדובר בטיפולים המביאים לתוצאות המבוקשות, בהשוואה אליהם, טיפול בהזרקת בוטוקס הוא נוח, זול ונעים יותר. אין תקופת החלמה והתוצאות נראות בין יומיים עד שבוע. הזריקה עובדת על השריר ההבעה והוא הופך לרפוי לתקופה של 3-6 חודשים. כתוצאה מכך המקום המוזרק נראה חלק ומתוח. 

 

הזרקת בוטוקס יעילה מול מגרנות

 

הזרקת בוטוקס היא יעילה גם עבור טיפול בכאבי מגרנות. הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת בוטוקס לאזור שבו ממוקדים הכאבים של המטופל. טיפול בבוטוקס באזורים המועדים מסייע בהפחתה בכאבים לפחות במספר ימים אצל מי שסובל באופן כרוני ממיגרנות. הזרקת בוטוקס יעילה גם בטיפול בהזעת יתר בכפות הידיים ובבית השחי. בשני המקרים, של המיגרנות והזעת יתר, יש לקבל אישור מהרופא המטפל לפני שמקבלים את הזריקות, כדי לבדוק שהאדם אינו אלרגי למרכיבים של הזריקה.

 

איפה כדאי לבצע את הטיפול

 

חשוב שהזרקות בוטוקס יתבצעו במכון מורשה או במרפאה מקצועית ע"י רופא אשר התמחה בתחום. לפני קבלת הזריקה, חשוב להיבדק מראש אצל רופא על מנת לאתר בעיות אשר עלולות לגרום להשפעות לוואי. רופא מומחה ומנוסה יודע להזריק את החומרים בדיוק רב, מבחינת המינון והמיקום של הזריקה, כך שתוצאות הטיפול יהיו טובות ויעילות לפרק הזמן הנדרש ואף יותר מכך.

מתעניינת גם במתיחת בטן?


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה