שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מזותרפיה- מתנה נעימה לעור


אמנון
 
 

 במקורה, מזותרפיה, שיטת טיפול רפואית לשיקום העור ולהצערתו ולשבירת תאי שומן שפותחה בשנת 1952 בצרפת, שימשה לטיפול במגוון מחלות ופגיעות. בעשור האחרון נעשה בה שימוש מוגבר בתחום הרפואה האסתטית. יש הבוחרות בו כטיפול אנטי אייג'ינג להצערת העור ולהענקת מראה בהיר ורענן יותר. בארץ שבה רבים נחשפים לשמש הקופחת במשך חודשים רבים בשננה, העור נפגע ונפגם. מכאן הצורך והרצון בשיקומו. 

תיאום ציפיות

מילוי העור על ידי הזרקת תמציות וחומרים טבעיים מתאימה במיוחד לגברים ולנשים שיש להם קמטים דינאמיים (המכונים גם קמטי הבעה), אולם הוא אינו מתאים למי שעורם מדולדל ורפוי והקמטים שלהם הם קמטים סטטיים. חשוב לציין, כי מי שמורשים ומוסמכים לבצע טיפולי מזותרפיה הם רופאים בלבד. יצוין, כי יש מקרים שבהם לא די בטיפול בשיטה זו ועל מנת לשפר באופן משמעותי את מרקם העור ומראהו עשויה להידרש הזרקת חומרים ייעודיים מילוי קמטים וטיפולים נוספים להצערת העור ורענונו. חשוב אפוא לערוך תיאום ציפיות לפני הטיפול כדי לא להתאכזב בסיומו, כאשר נוכחים בתוצאותיו.

השפע של הטבע

החומר המשמש לטיפולי מזותרפיה  כולל 54 סוגי ויטמינים, מינראלים, חומצות ואנטי אוקסידנטים ועוד. כל אלה אמורים לשפר את העור המקומט להחליקו וליישרו, לשוות לו מראה רענן, צעיר ובריא יותר. אמנם אי אפשר להילחם נגד הטבע אבל ניתן בהחלט להסתייע במתנותיו הנדיבות על מנת להאט את הקצב שבו הוא מעולל ומחולל את פורענויותיו הבלתי נמנעות. שיטה טיפולית זאת ממחישה את הדברים ומשמשת להם עדות.

על הטיפול

משך הטיפול- ההזרקה- קצר: בין עשר ל- 20 דקות. ניתן לבצעו באמצעות הרדמה מקומית או בלעדיה. אף שלא נדרש זמן להחלמה רצוי להימנע מפעילות גופנית בעצימות גבוה למשך כארבע שעות. לאחר מכן ניתן להמשיך בשגרת החיים כסדרה. הטיפול, המותאם לבעלי כל סוגי העור, מותר לכל מי שהגיע לגיל 25. הוא אינו מחייב בדיקת רגישות מוקדמת. כמו כן הוא מסייע להקטנת סנטר כפול. מדובר בטיפול שאינו כרוך בכאב ו/או בתופעות לוואי. תוצאותיו מהירות וניכרות לכול עין.

העור הוא איבר חשוף ורגיש בכלל ובאזור הפנים בפרט. טבעי אפוא שנשים ו- האמת?- גם גברים ירצו לשפר את מראהו, למתוח אותו, להבליע או להעלים כליל קמטים, לשוות לו לחות וברק טבעיים. יש נשים שמבצעות את הטיפול גם באזור המחשוף ובכפות הידיים. יעילות הטיפול בשיטת מזותרפיה על פני משחות וקרמים הוא בכך שבניגוד להם היא מוחדרת אל תוך העור ובכך משפרת באופן ניכר את עצמת פעילות החומרים הטבעיים ואת משך הפעילות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה