שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מזרונים נוחים


judi shalo

judi

 
 

אחח... אין כמו לחזור הביתה אחרי יום קשה בעבודה,  לאכול ארוחה טובה, לחלוץ נעליים ולהשתטח על המיטה שלנו. אם בסוף יום קשה שכזה, ואפילו שבוע שכזה, ואם סתם כך לתנומת צהריים קלילה- אין ספק שהמזרון הוא חברו הטוב ביותר של האדם, ולא בכדי על מזרונו מבלה האדם חלק ניכר משמעות היממה.

מזרון "נוח"- מהו?

מהו מזרון נוח? על כך כל אדם ישיב בצורה שונה, וכולם כבר יודעים שעל טעם ועל ריח- אין להתווכח: יש שיטענו כי לדעתם המזרון הנוח ביותר הוא מזרון קשה כאבן ויש שיעדיפו מיטת מים רכה. יש כאלה שעבורם מזרון נוח רק אם הוא אורתופדי, עם קפיצים נפרדים והתאמה אישית לחוליות הגב, ויש כאלה שישנו שינה ערבה מאד גם על המזרון של דודם שקיבלו במתנה כשעבר דירה ואינו מותאם אליהם בכלל.

תהליך בחירת מזרון?

ובכל זאת, היה ואתם נמנים עם האנשים שנגשים לחנות רהיטים במטרה לרכוש את המזרן הנוח והאופטימלי ביותר עבורכם, יש מספר טיפים לקנייה טובה שכדאי לתת עליהם את הדעת:

ראשית, סיירו בין המזרונים השונים בטווח המחירים הרלבנטי שבכוונתם להשקיע ומצאו מספר מזרונים ש"נוחים" לכם:  כיצד תחליטו האם המזרון הוא אכן "נוח"? נבו לבדוק את אתם מרגישים שהמזרונים הללו כאילו נוצרו עבורכם במיוחד, ובדקו האם כבר בחנות אתם יכולים לדמיין שנת לילה נעימה ורצופה עליהם, ללא התהפכויות מיותרות.

לאחר שסימנתם מספר מזרנים נוחים שכאלה, צמצמו את הבחירה למזרונים בעלי תמיכה- בגוף בכלל, ובחלק הרגיש של עמוד השידרה בפרט. התמיכה האורתופדית היא בעלת חשיבות מרובה ובלעדיה תיפגם איכות השינה שלכם ואתם אף עלולים להתמודד עם כאבים שונים בגופכם.

ההחלטה הגורלית: 

צמצמתם את בחירתם ל 2 -3 מזרונים? יפה. כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את "המזרון המנצח"- את חברכם הטוב החדש, שיקבל אותכם בסוף היום או בסוף השבוע, בכל מצב שבו תהיו.

אין ספק שההחלטה בנושא היא הרת גורל ומורכבת,  שכן עליכם לבחור מזרון במחיר מתאים, עם אחריות ותו תקן, ואף בעל תמיכה אורתופדית מתאימה.

ובכל זאת- נקודת המוצא היא פשוטה: עליכם לבחור את מזרון נוח.

מזרון שנוח לכם.

את המזרון שלכם!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה