שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מיטה סיעודית – פרמטרים מומלצים


yakov cohe
 
 

מיטה סיעודית – פרמטרים מומלצים 
ל אנשים בריאים, המיטה היא מקום להרגע, מקום שבו מבלים את שנת הלילה ואולי במקרה ש ישנו מזל, אף את שנת הצהריים. אבל עבור מטופלים סיעודיים, המיטה מהווה את כל סביבת החיים בה הם מעבירים את מרבית שעות היום וזאת הסיבה מן הראוי יהיה ש מיטתם היא מיטה סיעודית שמתאימה עבור כל צרכיהם הבולטים. 

מהי בדיוק מיטה סיעודית? 
מיטה סיעודית היא מיטה מודולארית. אין בכוונתנו באמרנו "מודולארית" ש מיטה זאת קלה לפירוק והרכבה כי אם לציין שלעומת מיטות רגילות, המיטה הסיעודית ניתנת לכיוונון מודולארי בהתאם לדרישות. ובמה ענין זה מתבטא? 
· כיוון הגובה – זה גורם מהותי מאוד לשם העלייה למיטה והירידה ממנה כמו גם שמאפיין מסוג זה מאפשר הענקת טיפול בצורה טובה יותר יותר. 
· משענת הגב – מיטה סיעודית איכותית תכלול כמות רבה של מצבים להטיית הגב לשם נוחות הקליינט. בדיוק מסיבה זו כדאי לקנות מזרן עם 3 חלקים לכל הפחות. 
· משקל נשיאה – שיתאים עבור קלי וכבדי המשקל. גם כן המזרן נדרש להתמודד בקריטריון מסוג זה. 
· אופציות כיוון נוספות – למשענות הידיים, לחלק התחתון בו נחות הרגליים, משענת התמיכה בראש ובעוד מקומות. 
· מזרן – נעים ונעים. בעל אריג נושם ומבנה יוצא דופן למנוע התפתחות פצעי סטרס. 
· לחיים כזוג – מיטה סיעודית עשויה להיות זוגית או אפילו זוגית למחצה על ידי זה שרק צד יחיד של המיטה כולל את אותם האלמנטים למטופל הסיעודי והחלק הנוסף לאדם הבריא. 

יש להזכיר ש הדגמים המתקדמים במיוחד של מיטה סיעודית יכולים להיות גם כן בגרסא החשמלית, דהיינו, על כל הרכיבים הנעים במיטה יכולים להישלט באמצעות שלט בצורה פשוטה לתפעול. 

דברים חשובים אחרים בקניית מיטה סיעודית 
מיטה סיעודית צריכה להיות עשויה מחומרים חזקים, גלגלים טובים תוך שימוש מיסבים חזקים ומעקות בטיחות חזקות, עדיף עם חיפוי למניעה של פגיעות. חשוב מאוד להשקיע במזרן בעל רמה ולכלול אפי' כיסוי אנטי בקטריאלי, כי מטופלים סיעודיים רבים ומגוונים סובלים מבריחת נוזלי גוף וצואה. אפילו כעבור קרצוף מעמיק יכולות להתפתח מושבות חיידקים ב המזרן ולפגוע בו. כיסוי מיטה ביחד עם כיסוי אנטיבקטריאלי ישפרו את זמן חייו הצפוי של המזרן. 

ונקודה אחרונה אולם בעלת חשיבות לא פחות- מיטה סיעודית צריכה לקבל חזות יוקרתית ומזמינה. השהייה בבית המגורים לאורך זמן איננה צריכה להעלות אסוציאציה של שהייה במוסד סיעודי או אפילו במרכז הרפואי. מיטות סיעודיות באות במגוון עיצובים ודגמים וכל זה כדי להפוך את אותה סביבת החיים העיקרית של המטופל הסיעודי לנעימה יותר ויזאולית וביתית בהרבה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה