שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מכון שמיעה – בואו להכיר


טלי גל
 
 

בזמנים המודרניים בהם אנו חיים, נדמה כי יש פיתרון לכל בעיה רפואית. ובכן למצב מושלם שכזה עוד לא הגענו, אך אנחנו בוודאי בדרך הנכונה. בני האדם מפתחים, מוצאים ומגלים כל יום תפניות מדעיות חשובות הן בתחום הרפואה והן בתחום החברה.

כאשר אחד מן חמשת החושים שלנו נפגע או מנוטרל אנו חשים בלבול, וקצת מנותקים מהחברה סביבנו.

כאשר חוש השמיעה מתדרדר, נחבל או פשוט התקיים כך – קשה לנו לתקשר עם הסביבה. אנו לא שומעים, אנחנו צועקים יותר – היות ואנחנו גם לא שומעים את עצמנו ובסופו של יום חשים תסכול עצום עקב כך.

ניתן למצוא פתרונות רבים לבעיות של ליקוי שמיעה. פתרונות אלו מגולמים בתוך מכשירי שמיעה.

 

                                                                                     

המכשיר שמעניק את חוויית השמיעה מחדש -

 

מכשירי שמיעה מהווים חלק חשוב בחזרה לעולם השומעים, מדברים מקשיבים וכיו"ב. לעיתים ישנם מצבים בהם אנשים בוגרים אשר נולדו עם ליקוי שמיעה, שומעים לראשונה בחייהם בזכות מכשירי שמיעה מתקדמים אשר פותחו למען מטרה שכזו. היכולת לשמוע לא נשמעת לנו מסובכת מידי – היות ואצלנו הכול בסדר. אך לגבי אנשים שלא יודעים מה זו שמיעה, חוץ מ"לשמוע" את מחשבותיהם בראש.

את הפיתרון הטוב ביותר ניתן למצוא בכל מכון שמיעה מקצועי, איכותי, בעל מוניטין. תפקידם של מכוני השמיעה הוא לבצע בדיקות אשר נועדו לקטלג את ליקוי השמיעה השונים המופיעים במטופל, להבחין במי מהאוזניים היא ה"אוזן הטובה יותר", ולאחר מכן להתאים למטופלים מכשירי שמיעה במסגרת התקציב המתאפשר להם ולהתאים אותם לאורח החיים של המטופלים.

 

 

אימונים מובילים לשלמות –

 

בדיקות שמיעה הולכות ומשתכללות במקביל לשיפורים הטכנולוגיים המתרחשים על בסיס יומיומי בעולם.

כל שיפור יכול לשפר עוד את יכולת השמיעה של מטופלים ליקויי שמיעה. ישנם ליקויים חמורים הגובלים לעיתים בחירשות. האוזניים פגועות כל כך שאפילו הטוב שבמכשירים לא יחזיר עטרה ליושנה.

האתגר הוא שמייצר את הפיתרון. אתגרים רבים עדיין עומדים בפתח של תעשיית המחקר והשיפורים הטכנולוגיים בתחום השמיעה. אך בכל יום מתקדמים צעד אחר צעד על מנת לאפשר לסובלים מליקוי שמיעה לחיות חיים איכותיים יותר, מבלי לחוש בושה או תסכול ממצבם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה