שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מסכות אורגניות - כיסוי לשם גילוי


Binyamin t
 
 

כל אישה רגישה לעור פניה הרגיש כשלעצמו... כל אישה זקוקה לטיפול פנים. יש מי שתנאי הכרחי לטיפול בפניהן הינו שימוש במוצרים טבעיים בלבד ובהם מסכות אורגניות.

חברה המציירת תכשירים קוסמטיים טבעיים ואורגניים מציעה לכן מגוון מוצרים לטיפוח עור הפנים. מסכה המועשרת בתמציות ובשמנים טבעיים המוסיפה לעורך חיוניות וברק. המסכה מעודדת חידוש תאים ומאטה באופן משמעותי תהליכי בליה והזדקנות. המסכה לא נועדה להסתיר את הפנים, אלא לייפותם. כאשר היא מרוחה על הפנים, עורך סופח וסופג את המרכיבים החיוניים שבמסכה ובכך מועשרת לא רק השכבה החיצונית הגלויה של פנייך אלא גם מרקמם הפנימי, התת-עורי.

מסכות אורגניות – טיפול שגרתי

נשים רבות המודעות לחשיבות טיפוח עור פניהן מבצעות טיפול באמצעות מסכות אורגניות – מי במכוני יופי ומי בביתן. מאחר שהמוצרים כולם נטולי כל מרכיבים כימיים, אין כל חשש משימוש חופשי ובלתי מוגבל בהם. ההיפך הוא הנכון. ככל שמרבים להשתמש בהם משפרים ומשביחים את איכות העור ומרקמו.

החברה מציעה מוצרי קוסמטיקה ביורפואית טבעית ואורגנית. המוצרים הטבעיים, האורגניים וההיפואלרגניים, נותנים מענה לבעיות עור שונות, כגון אלרגיה, סבוריאה, פסוריאזיס ועוד. עם זאת, אין ספק כי המסכה הטבעית לפנים, הנמצאת בשימושן של נשים שלא סובלות מבעיות עור מיוחדות, מהווה אחד ממוצרי הדגל שלה.

מסיכה המבוססת על מוצרים המכילים ריכוז גבוה במיוחד של חומרים טבעיים פעילים, אשר הפורמולות שלהם פותחו על ידי אנשי מקצוע מומחים מהווים ערובה לבטיחות מלאה של הטיפול, שהינו ידידותי לא רק לאישה המטופלת באמצעות המסכה אלא גם לסביבה. לדברים טובים ונעימים קל להתמסר ולהתמכר אליהם. בהתמכרות אל התכשירים הטבעיים אין כל סכנה אלא רק תועלת. יעידו על כך נשים רבות בישראל ובמדינות נוספות, שאליהן החברה מייצאת את מוצריה.

מסכות אורגניות לפנים מרככות, מרגיעות ומעדנות אותן. מי מכן שמורגלות זה מכבר לטפל בעצמן באמצעותן ודאי חשות את היתרונות הגלומים במסכות. מי מכן שטרם עברו לשימוש במוצרים קוסמטיים טבעיים עשויות להיווכח כבר בטיפול הראשון בשינוי הגדול והמשמעותי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה