שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מסכת בוץ- לפנים נקיות


Binyamin t
 
 

מסכת בוץ הינה אחד המוצרים המסייעים לאנשים, לנקות, לרכך ולרענן את פניהם. רבים מבין מי שמכירים מוצרי פנים הפכו אותם זה מכבר לחלק בלתי נפרד משגרת יומם. מדובר באחת המסכות שעוטים אותן לא כדי להעמיד פנים ולהתחזות כמובן, אלא כדי לנקות את הפנים ולרעננם. מסכת בוץ הינה מסכה טיפולית המסייעת לאיזון תהליך הפרשת שומנים עודפים מהעור. היא מסייעת לטיפול בפצעונים אדמומיים, מרככת את העור, מרעננת, מחליקה ומייפה את מראהו. תועלת מריחתה של המסכה מופקת בתהליך מתמשך. שימוש תכוף בה מרכך את העור באופן משמעותי, מוחשי. היא מגמישה את מרקם העור ומשווה לו צבע אחיד במשך זמן רב.


מסכת בוץ – לצאת מהבוץ עם פנים אחרות
המסכה המוצעת למי שמטפחים את פניהם בקפידה ובקביעות מצטרפת אל מכלול מוצרים. ישנן סדרות שונות הכוללות מגוון מוצרים לטיפוח העור. ישנן סדרות המיועדות לנשים מבוגרות, לרבות סדרת מוצרים ייחודית המכונה 'אנטי אייג'ינג וטיפולים משלימים שונים. כמו כן גם הגברים אינם מקופחים: ישנה סדרת מוצרי טיפוח ייעודית עבורם.


מגוון עצום של מוצרים מוצעים לטיפול בפנים בכלל ובעור הדק והעדין סביב העיניים, בצוואר ולמעשה בכל נקבובית של העור. חשיבותם של מוצרי הטיפוח, הקרמים, המסכות, המשחות, הסרומים, הקפסולות ושאר אמצעי הטיפול היא בכך שכולם מסייעים לשמירה על העור החשוף. חשוב לציין, כי בשל חשיפתם המתמדת של הפנים למזג האוויר, על רוחותיו והאבק שבו, על השמש הקופחת והפוגענית, נדרשת הגנה עליו באמצעים טיפוליים שונים. בסדרות השונות מוצעים ג'ל, אל סבון, מי פנים, חלב פנים, מסירי איפור, ושפע של מסכות: דבש, פנינים, לחות ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה