שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מעצבי שיער טובים זה חשוב


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

נראה כאילו השיער שלנו משמש בתור כתר בגלל שהוא משאיר את הרושם הראשוני על האנשים אשר אנו פוגשים לכן עלינו לדאוג שהשיער יהיה בעל מראה יפה ומבריק אשר מושך את העין בשביל זה אנו צריכים ללכת אל מעצבי שיער שייעשו לנו תספורות יפות בעזרת עיצוב שיער ברור כי המראה משתנה מאוד כאשר יוצאים מן מספרות וזה אפילו לא מתקרב למראה של השיער ביום יום.

כאשר אנו מגיעים אל מספרות אשר הן מבצעות עיצוב שיער אנו צריכים להקפיד על מספר דברים:

*מקצועיות – חשוב לדאוג ללכת אל מעצבי שיער אשר הינם מקצועיים ולא חובבנים כיוון שהמראה של השיער משפיע בצורה ניכרת על האנשים, ברור שאם מישהו ידאג ללכת אל מספרות ובטעות הן יעשו לו תספורת מגוחכת הוא מאוד יתבייש שיראו אותו בנוסף לזה כאשר אתם עושים עיצוב שיער אצל ספר שהוא לא מקצועי אתם הורסים את השיער ואולי אפילו לגרום לכך שתהיה נשירה חזקה בנוסף לזה אתם הולכים בשביל להסתפר וקורה שהתחרטתם לאחר התספורת כי החלטתם שהיא קצרה מידי עד שהשיער לא יהיה שוב מספיק ארוך אתם לא תרגישו בנוח שאחרים רואים אתכם.

*איכות – אתם חייבים ללכת אל מספרות שיש להן חומרים איכותיים בגלל שאם תשימו חומרים לא טובים על הראש זה מסוכן מכמה סיבות, דבר ראשון זה לא בריא ויכול אפילו לסרטן, בנוסף לכך השיער ייהרס וייהפך לקש או שתהיה לכם נשירה מאוד חזקה. כאשר תצבעו את השיער בצבע לא איכותי הוא ירד מאוד מהר וגם לא יהיה לכם בראש את הצבע שרציתם. מסיבה זו חשוב מאוד שתבדקו שאכן מעצבי שיער משתמשים בחומרים אשר יש להם אישור של משרד הבריאות.

*יחס – חשוב מאוד כי בזמן עשיית עיצוב שיער תקבלו יחס נעים מן הספר בגלל שאם הולכים למספרה אז ברוב המקרים נמצאים שם שעות רבות חשוב שתרגישו מספיק נוח להגיד לספר מה לא מוצא חן בעיניכם בשיער.

*קרבה לבית –לכו למספרה אשר נמצאת קרוב לבית כיוון שאין על נוחות.

אז אל תישכחו לדאוג ללכת למספרות שאתם מרגישים שם כמו בבית


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה