שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

מתקני מים למקומות עבודה ומוסדות


michalmich

michalmich

 
 

בכל מקום שבו אנחנו נמצאים ואליו אנחנו הולכים, ראוי שתהיה לנו גישה למים. אבל לא סתם מים, אלא מים נקיים שהם כמובן בריאים יותר, וגם טעימים יותר.

אולי בבית שלנו אנחנו לא נמצא מכשיר מים מיוחד, אבל מתקני מים למוסדות ומשרדים כבר מזמן הפכו לסטנדרט, כדי שכל מי שבא יוכל לשתות מים ולהיות רענן לפגישה, תור וכדומה.

מים מהווים כ 90 אחוז מהגוף שלנו, מכאן שהחשיבות שלהם עבור הבריאות שלנו היא בסיסית וקריטית. אבל לא מספיק שנשתנה מים, אנחנו צריכים את המים הכי טובים שיש, וכל משרד ומוסד כבר יודעים את זה, והם מנסים לספק לנו את זה.

יש מקומות שמחויבים לספק לנו מים דרך מכשירים מים, כמו בתי חולים, ובקיצור כל מקום ציבורי שמשרת את הקהל הרחב. בכמה מהקומות האלה נוכל למצוא מיני בר קומפקט בר אבל ברוב המקומות האלה נוכל לראות שיש מכשירים גדולים ריצפתיים.

אבל במשרדים זה לא תמיד הסטנדרט. מיני בר למשרד הוא פריט שכדאי להשקיע בו, אבל לא כל העסקים משקיעים בו. יש בעלי עסקים, איך נאמר, שמתקמצנים ולא מוכנים להשקיע כסף במשהו שאפשר להשיג בחינם. במילים אחרות, למה לקנות מכשיר מים כשאפשר לשתות מים מהברז? אבל כאמור, מי הברז הם לא בריאים כי הם לא נקיים, ורק מכשיר מים מקצועי ואיכותי יכול לספק מים נקיים, בריאים וטעימים.

יזמים שלא משקיעים בעסקים שלהם, לא יגיעו רחוק. כשבעל עסק לא משקיע מהכיס שלו בעסק, הוא יורה לעצמו ברגל. וזה לא רק השקעה בהנהלת חשבונות, אנשי מכירות, הדרכת עובדים וכדומה, אלא גם דברים קטנים, כל מה שמעבר, כולל סיפוק מים בריאים וטעימים שישמרו על העובדים ערניים, חיוניים, נמרצים והכי חשוב, פרודוקטיביים הרבה יותר.

בסך הכל, מדובר בהשקעה חד פעמית של כ 1500 שקלים (ומעלה, אם רוצים מכשיר יוקרתי יותר). מעת לעת צריך כמובן לעשות בדיקות, תיקונים ופעולות תחזוקה הכרחיות, אך אם משתמשים במכשיר לפי הוראות היצרן, כל אלה לא צריכים לגזול הרבה כסף.

אז אם גם לכם יש עסק, או פאילו מוסד קטן, חשוב וראוי שתתקינו מכשירי מים איכותיים וחדשים כדי לשרת את העובדים ואת כל מי שבא והולך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה