שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

נוירוכירורג למבוגרים - התייעצות, טיפול ומעקב


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 

פניה אל נוירוכירורג מומחה יכולה לסייע למטופל להרגיש בטוח יותר בדרך לטיפול אותו הוא עומד לעבור עוד לפני התחלת הטיפול. תפקידו של הרופא הוא לטפל בצורה הטובה ביותר בפציינט שלו והתפקיד של המטופל הוא לערוך את הבירורים הנדרשים לו לפני שהוא פונה לטיפול ולהרגיש בטוח ככל הניתן בהליך.

התייעצות לפני טיפול

ישנם מצבים טיפוליים אשר אינם מאפשרים לבצע התייעצות מקדימה. מקרים כמו תאונת דרכים, חבלה או טיפול אקוטי דחוף דורשים התייחסות מידית ובמצבים אלו אין זמן להתייעצויות וקבלת חוות דעת נוספת. לעומת המצבים האקוטיים ישנם טיפולים רבים אשר מאפשרים לבצע התייעצות מקדימה. גם לאחר מפגש עם נוירוכירורג מומחה למבוגרים אחד ניתן לקבל חוות דעת נוספת אם יש למטופל רצון בכך. חוות דעת נוספת יכולה לגרום למטופל בטוח יותר בדרכו לטיפול ולהתכונן כראוי להליך ולשיקום (אם יש צורך בהליך שיקומי).

נוירוכירורג למבוגרים לביצוע ניתוח

נוירוכירורג למבוגרים מבצע ניתוחים אשר נוגעים במערכת העצבים כמו ניתוחים לצורך הסרת גידולים, ניתוחים לטיפול באפילסיה ועוד רבים. כל מטופל אשר עומד לפני ניתוח רשאי לבצע התייעצות מקדימה (כמובן במקרים שאינם אקוטיים) ובמידת האפשר לבחור את המקום בו הוא יעבור את הניתוח. הניתוח יכול להיות הליך מורכב וארוך ואחד המרכיבים אשר יכולים להקל על המטופל הוא הכנה עצמית לניתוח. המטופל יכול להגיע לניתוח כשהוא בטוח יותר בהליך ובשיקום שלו ולרוב ירגיש בטוח יותר גם לאחר הניתוח עצמו.

ביצוע מעקבים לאחר הליך רפואי

הליך רפואי נוירוכירורגי דורש לרוב מעקבים אצל נוירוכירורג למבוגרים. המעקבים אצל הנוירוכירורג המומחה במבוגרים מאפשרים גם לבחון את ההליך הטיפולי הראשוני (כמו למשל את הצלחת הניתוח) וגם לבחון את התפתחות השיקום. ישנן מחלות אשר עוברות במהרה יחסית, אך בכל הנוגע לטיפולי נוירוכירורגיה אצל מבוגרים לרוב יש צורך בביצוע מעקבים ובחינת התקדמות ההחלמה כאשר גם המטופל וגם משפחתו יכולים לקבל את התשובות לשאלות החשובות בהליך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה