שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

סטטיסטיקה מעניינת על השימוש בסיגריות אלקטרוניות


Pablo Rezn
 
 

 

סטטיסטיקה מעניינת על השימוש בסיגריות אלקטרוניות

למה סיגריות אלקטרוניות הופכות להיות פופולריות?

פורסם ב -27 ביולי, 2011, הטלגרף (בריטניה)


הנתונים הסטטיסטיים האחרונים מראים כי העישון הפך לסיבה לדאגה בבריטניה. בשנת 2009, כ-15% מהמעשנים בבריטניה התחילו את הבוקר מסיגריה. 81% מהם הרגישו שהם לא יכולים לשרוד אפילו יום אחד בלי סיגריה.

נכון להיום למעשנים זמין כלי חדש בצורה של סיגריות אלקטרוניות. רקע קצר: שוק הסיגריות האלקטרוניות החל את צמיחתו בכלכלה האירופית בשנת 2006. יצרני הסיגריות האלקטרוניות קיוו שהמראה של המוצר האלגנטי והמבריק הזה יכול להפחית את התלות ובסופו של דבר לגרום להפסקת העישון עבור יותר מ-21% מהמעשנים בבריטניה. סיגריות אלקטרוניות, למעשה, קבלו יחס חיובי מהציבור, כפי שמעידות המכירות המהירות של הסיגריות האלקטרוניות באינטרנט. עם המחיר הגובר של מוצרי טבק, ומודעות הולכת וגוברות לסכנות של סרטן הריאות, סיגריות אלקטרוניות הפכו ללהיט אמיתי!

ניסויים רבים ניסו לכמת את השפעת השימוש בסיגריות האלקטרוניות. על פי המחקר שפורסם בתחילת 2011, במאמר במגזין האמריקאי לרפואה מונעת, כמעט שליש (31%) מאלו שניסו סיגריות אלקטרוניות דיווחו כי הם הפסיקו לעשן סיגריות רגילות לאחר שישה חודשים של שימוש. כאמצעי להפסקת העישון לסיגריות האלקטרוניות יש יותר מזל מאשר לשיטות האחרות, כגון מסטיקים ומדבקות ניקוטין עם הצלחה של כ-20% בלבד. עדות זו מצביעה על מידת האפקטיביות של הסיגריות האלקטרוניות ככלי למאבק נגד עישון.

מלבד העזרה למעשנים בהפסקת העישון, בסיגריות האלקטרוניות יש גם יתרונות רבים נוספים, כפי שנותח ע"י Etter & Bullen, שעבודתם פורסמה במגזין של מאבק בסמים. ממצאים אלה הוצגו גם בכנס האירופי לבריאות והפיקוח על הטבק בהולנד בחודש מרץ 2011. יותר מ-57% מהנשאלים בחרו בסיגריות אלקטרוניות משום שהן זולות יותר מהסיגריות הרגילות. כמו כן, בכדי לעזור למעשנים לרסן את תשוקתם לסיגריות הרגילות, הסיגריות האלקטרוניות הפכו לניתנות לעישון במקומות שבם הסיגריות הרגילות אסורות.

בשנת 2010, Etter פירסם במגזין הממשלתיPublic Health   BMC תוצאות משמעותיות של השימוש בסיגריות האלקטרוניות. נחקרו מעשנים שניסו להשתמש בהן, והתוצאות הראו כי בקרב המעשנים אלה נצפו פחות שיעול, נשימה טובה יותר והם מרגישים יותר טובים מבחינה פיזית. תכונה נוספת של הסיגריות האלקטרוניות היא שהן משלבות טעמים שונים שרבים מהמשיבים העדיפו על פני הטעם של הסיגריות הרגילות.

בסך הכל, שיעור ההצלחה של הסיגריות האלקטרוניות הוא גבוה, במיוחד למעשנים שרוצים להפחית את השימוש באו להפסיק לחלוטין לעשן סיגריות רגילות. הן כלי כלכלי יעיל שיש לו יתרונות רבים הן למשתמשים והן לסובבים אותם. עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לתת לסיגריות האלקטרוניות סיכוי. תבדקו כיצד אתם יכולים לעשות שינויים חיוביים בבריאות ואורח החיים שלכם כבר היום. מי יודע, אולי אתם תוכלו להגדיל את הסטטיסטיקה הגוברת של אנשים קיבלו הרבה ממעבר לסיגריות האלקטרוניות.

 

© 2011-2012, תרגום Ecig Life. כל הזכויות שמורות. העתקה חלקית או מלאה של החומרים מאושרת אך ורק עם הפניה לאתר ecig-life.com


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה