שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סינון מים


אמנון
 
 

 

במשך שנים סבלנו אני ובני המשפחה שלי מאיכות ירודה ביותר של מי ברז באזור בו חיינו. במקרים רבים היו למים שיצאו דרך הברז הביתי שלנו טעם מוזר של חלודה או דברים אחרים. במקרים אחרים היה להם צבע מוזר וכמובן שכמעט תמיד היה להם ריח וטעם של כלור. אחרי שסבלנו מהמטרד במשך זמן רב החלטנו לבסוף להתקין מערכת של סינון מים בבית בכדי לפתור את בעיות המים שלנו. אנחנו הלכנו על פתרון משולב של סנן מים במטבח של בית המשפחה וכן מיני בר במשרד שלנו הצמוד לבית. אנחנו עשינו את כל זה דרך השירות של שטראוס מים שלו אני רוצה להקדיש כאן מספר מילים.

 

על השירות

לאחר שהחלטנו להתקין מערכת סינון מים ביתית אצלנו בבית בדקנו מספר אופציות ומצאתי כי האופציה המתאימה ביותר לצרכים שלנו היא זו של שטראוס מים. החברה הציעה מגוון גדול של מוצרים שונים כמו סננים או מתקני שתייה שונים. אני התרשמתי כי האיכות של המתקנים השונים, כמו גם איכות השירות של החברה, מתאימים למה שאנחנו מחפשים וצריכים ופניתי אליהם וכך בתור זמן קצר ביותר כבר היו לנו בבית מים נקיים וטעימים, מה שהיה בהחלט שינוי מרענן אחרי שנים של סבל מאיכות ירודה של מים בביתנו.

 

סנן מים

כאמור, אנחנו בחרנו להתקין במטבח שלנו סנן מים של שטראוס מים. מדובר במערכת המתחברת אל מערכת המים הביתית מתחת לכיור ויוצאת החוצה בצורה של ברז העומד במעל לכיור במקביל לברז הרגיל. כך ניתן להשתמש בברז של הסנן בכדי לקבל מי שתייה אך להמשיך לשטוף כלים למשל או לעשות כל שימוש אחר במים שאינו לשתייה דרך הברז הרגיל, ובכך להפחית את העומס והשחיקה על מערכת הסינון. מערכת הסינון של סנן המים מבוססת על שילוב של סינון פחם יחד עם קרני UVשמטהרות את המים ואנחנו מצאנו שהם עושים את העבודה בצורה טובה והמים שמתקבלים הם אכן מים טובים מאוד.

 

מיני בר

בצמוד לבית שלנו אנחנו מחזיקים משרד קטן שבו אנחנו עובדים ושאליו מגיעים לקוחות רבים. אנחנו רצינו להציע גם לעצמנו וגם לאנשים שמגיעים אל המשרד שלנו מים איכותיים והפעם בחרנו באופציה של מיני בר. מדובר במערכת שמחוברת למערכת המים הרגילה אך עומדת בפני עצמה בצורה של מתקן שתייה שמציע מים חמים וקרים. גם כאן מצאנו כי איכות המים שקיבלנו דרך המתקן הייתה מעולה וכי השימוש בו היה נוח ביותר. לצד המתקן הצבנו מתקן כוסות ואין ספק כי המתקן הזה לא שיפר את איכות המים שאנחנו שותים במהלך היום אלא גם את כמות המים שאנחנו שותים, שכן נוחות השימוש בו עודדה אותנו לשתות יותר.

 

לסיכום

הרעיון להתקין מערכת של סינון מים בבית ובמשרד התגלתה כאחת ההחלטות היותר טובות שקיבלנו. כאמור, לא רק איכות המים מהם אנו נהנים עלתה, אלא גם נוחות השימוש ומכאן גם כמות המים שאנחנו שותים. איני יודע לדבר על התועלות הבריאותיות של מים מסוננים, אך אין לי ספק כי שתייה של יותר מים לאורך היום היא ללא ספק דבר בריא ומהווה כבר יתרון בולט של המערכות הללו. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה