שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

עגלת טיפולים


אליחי רובין

:)

 
 

אנשים אשר עוסקים בסוגים שונים של טיפול באנשים אחרים זקוקים בצורה כזו או אחרת לעגלות טיפולים. אנשים אלו, בין היתר, יכולים לעסוק במגוון של מקצועות כגון: מטפלים סיעודיים, רופאים, אחיות וכן הלאה. עגלת טיפולים יכולה גם לשמש אנשים שאינם עוסקים בתחום הטיפול רפואי אלא לטיפולים שונים בתחום הקוסמטיקה, כמו למשל: קוסמטיקאיות, בונות ציפורניים, מכוני ספא וכן הלאה.עגלת טיפולים של קפלקל

סוגי עגלות טיפולים

אז אילו עגלות לטיפולים ניתן למצוא כיום? ובכן, ניתן למצוא מגוון רחב של עגלות לטיפולים, כמו לדוגמא:

•    אחת עגלות הטיפולים הנחשבות והמומלצות ביותר לכל מכון ספא או לחילופין קליניקה יוקרתית היא עגלת הטיפולים של trolley. מדובר על עגלת טיפולים אשר כוללת בתוכה מגש נשלף, שתי מגירות, שקעים למחמם מגבות וכמובן גלגלים איכותיים.
•    עגלת טיפול נוספת של קפלקל היא עגלה שמתאימה לקליניקות שונות של קוסמטיקה. עגלת הטיפולים הנ"ל כוללת כשלושה מדפים, שתי מגירות ושתי קערות. כמו כן, עגלת הטיפולים כוללת גם מקום להרכבת לופה. מדובר על אחת מעגלות הטיפולים הנוחות ביותר לשימוש שהינה בעלת ארבעה גלגלים.
•    עגלה נוספת היא עגלה מדגם Z בעלת שלושה מדפים. מידות מדפי העגלה הינם כ- 40X 40 ס"מ. העגלה כוללת כשני מגירות ושתי קערות. גובה העגלה כ- 82 מ"מ.
•    עגלת לטיפולים נוספים נקראת עגלה ¾, כלומר, עגלה עם שלושה מדפים וארבע מגירות. העגלה הנ"ל היא בעלת מקום ללופה או לחילופין למנורה והיא בעלת רב שקע לחשמל.
•    עגלת 2/2 הינה עגלה לטיפולים שהינה בעלת שתי מגירות ושתי מדפים. היא בעלת חור מובנה למנורה או ללופה, רב שקע לחשמל וקערית.
•    אחת עגלות הטיפולים הטובות ביותר לקוסמטיקאיות שניתן למצוא בשוק היא עגלת הטיפולים בעלת שלושת מדפים עם מתקן לקערית. העגלה עשויה ממתכת אך מצופה בניקל. העגלה ניידת והיא בעלת גודל של- 50X36X75.

חשוב לזכור

על מנת למצוא את העגלה האולטימטיבית ובמחיר המשתלם ביותר (הכל בהתאם לאיכות העגלה, גודלה וכמובן ומה הצורך הקיים מעגלה זו) חשוב לא לשכוח לבצע הליך חשוב – סקר שוק. באמצעות הליך סקר שוק ניתן להגיע לכל הדגמים הקיימים בשוק. כמו כן, לאחר שמוצאים מספר דגמים מתאימים מומלץ מאוד לבצע הליך נוסף, הליך - השוואת מחירים בין הדגמים הללו ולבחור את הדגם המשתלם הן מבחינת המקצועיות שלו והן מבחינת מחירו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה