שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

על בניית ציפורניים בתל אביב


yaelhehe
 
 

למרות הקדמה והטכנולוגיה יחד עם הידע העצום ואימוץ חידושים אשר אזרחי ישראל והמדינה ידועים בהם כל כך, עדיין ישנם תחומים בהם אנו מתעוררים הרבה אחרי מדינות אחרות. עולם הפאסט פוד ותרבות הצריכה המהירה שהתחילה בארצות הברית חלחלה לכל מדינות העולם במהירות רבה, אך בישראל התמקדו לרב רק בהיבטים השליליים שלה כמו רשתות המבורגר מהיר או פיצות עד הבית ופחות בפעילויות היכולות לחסוך לנו זמן רב. אחד מהתחומים האלה מגיע מתחום הקוסמטיקה בו קוסמטיקאיות מבצעות טיפולי מניקור פדיקור במכון יופי מהיר בהן נכנסת המטופלת (או המטופל) ועוברת בו זמנית מריטת גבות, מניקור באצבעות הידיים ופדיקור ברגליים. קוסמטיקאית בתל אביב הפכה לנותנת שירות מועדפת וסוף סוף במקום לבזבז שעות על טיפוח עצמי בסגנון עשה זאת בעצמך בבית, מגיעות נשים אל אותם מכוני בניית ציפורניים בתל אביב, באר שבע, חיפה או כל עיר אחרת, ועוברות טיפול מהיר המרכז את כל הטיפולים יחד.

קוסמטיקאית בתל אביב

אין ספק שתל אביב היא עיר שפתוחה יותר לשינויים בטרנדים אופנתיים והרבה יותר מקובל להרשות לעצמך להתפנק במכון בניית ציפורניים בתל אביב בשכונה ליד הבית תמורת כמה שקלים. כך גם כיוון שמדובר באוכלוסייה צעירה יותר ורווקה ברובה, בנות ובנים רבים מחפשים שירותי הסרת שיער בשעווה מריטת שיער וכדומה לפני דייט חשוב או אירוע משפחתי. הדרישה יצרה ביקוש והמענה לא אחר להגיע.

בניית ציפורניים בתל אביב

יחד עם טרנד הזמינות והמיידיות ישנן גם אותנו מתחלפות. בשנים האחרונות אנו עדים לתשומת הלב שהפכה לממוקדת על ציפורני נשים. ישנם אופנות מתחלפות ועונתיות לציפורניים כאשר בחורף אחד מדובר על ציפורנים עם סיומת מרובעת וצבועה בפרנץ' ובקיץ לאחר מכן ציפורנים בגימור נמר בצבעים עזים ובאבנים משובצות. אותה קוסמטיקאית בתל אביב עליה מגיעות אותן בנות, מכירה את הטרנדים הפופולאריים ומתאימה את עיצוב הציפורן לאופי הבחורה שיושבת מולה תוך שילוב הטרנד האופנתי הנוכחי.

לסיכום, לעיתים דווקא כדאי לאמץ חידושים, במיוחד במקרים בהם פעולות שאורכות לנו שעות ארוכות לביצוע באופן עצמאי יכולות להתבצע במהירות על ידי אשת מקצוע ובעלות יחסית זולה, זולה משמעותית כאשר מבינים את שעות העיסוק הנחסכות מאיתנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה