שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

על ההבדל בין כירופרקט לפיזיותרפיסט


לין לוי

בברכה.

 
 

כירופרקט בשרון-  על ההבדל בין כירופרקט לפיזיותרפיסט
באזור השרון תוכלו למצוא מגוון מטפלים מעולים כגון כירופרקטים ופיזיותרפיסטים. על פניו נראה כי מדובר באותה הדמות, כירופרקט ופיזיותרפיסט,
אך הבדל תהומי פעור בין שני אנשי מקצוע אלה ולכן אם אתם עדיין מתלבטים בין כירופרקט בשרון או פיזיותרפיסט, מוטב לו תדעו את ההבדלים בין שני אנשי מקצוע אלה ולמה כל אחד מהם מייעד את עצמו.

מיהו הפיזיותרפיסט?
הפיזיותרפיה מיסודה הינה תחום פארה-רפואי אשר נועד לכוון את הגוף בדרך הנכונה לריפוי ושיקום. הפיזיותרפיסט משתמש במגוון טכניקות (באמצעות הידיים ומכשירי עזר טכנולוגיים) על מנת לשפר תפקודי תנועה,
להאריך את טווח פעילות השרירים, המפרקים והעצמות. לעומת הכירופרקט, הפיזיותרפיסט אינו מבצע מניפולציות על עמוד השדרה ולכן תפקידו העיקרי הוא בשיקום, לאחר תאונות, אירועים מוחיים, ניתוחים וכו'.

מיהו הכירופרקט?
כירופרקט בשרון
שהינו מומחה חייב להיות ד"ר לכירופרקטיקה אשר למד 7 שנים מלאות את המקצוע השלישי בחשיבותו בעולם הרפואה במאה ה- 21.
תפקידו של הכירופרקט הוא טיפול מלא במגוון המצבים הרפואיים אשר יכולים להגיע לכדי סיום או הקלה משמעותית בעזרת התמקדות במערכת השריר-שלד-עצבים תוך ביצוע מניפולציות באופן ידני על עמוד השדרה.
הכירופרקט הינו איש מקצוע בעל ידע עצום באנטומיה והפיזיולוגיה של האדם והפן הקליני של הכשרתו ועבודתו המקצועית בשטח מאפשרת לו לטפל בבעיות אשר עם חלקן מתקשים מאוד להתמודד בעולם הרפואה, כולל הפיזיותרפיסטים.
כירופרקטים עוסקים בעיקר (אך לא רק) בבעיות של עמוד השדרה כגון עקמת, פריצת דיסק, דלקות, כאבי צוואר ועוד, סחרחורות, כאבי ראש, כאבי מפרקים, מפשעה וכו'. באפשרותכם למצוא כיום כירופרקט בשרון אשר מטפל בצעירים,
מבוגרים וקשישים וגם באוכלוסיות הדורשות יחס מיוחד כגון נשים בהריון, ילדים ותינוקות. לכירופרקטים בדר"כ אין צורך בשימוש באביזרים טכנולוגיים שכן עיקר פעולתם היא באמצעות הידיים.

באזור השרון תמצאו גם פיזיותרפיסטים וגם כירופרקטים אך עדיין, כאשר ישנה בעיה כלשהי אשר אותה אתם מעוניינים לפתור לצמיתות ולא רק לצרכי שיקום,
כדאי מאוד לברר על כירופרקט מומחה. זהו הזמן לחפש כירופרקט בשרון, להגיע למרפאה, לשמוע את כל ההסברים אודות מצבכם הרפואי, ולעבור טיפול יסודי באזורי החוליות אשר יעשה לכם פלאים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה