שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

על כסא גלגלים


שיווק נכון
 
 

כסא גלגלים מספק לאדם נכה את היכולת להגיע למקומות שונים בין שהם קרובים או ובין שהם רחוקים. מיותר לציין את היתרונות העצומים שיש כאשר אדם מוגבל בתנועה מסוגל כן לנוע ולספק לעצמו לבד את הצרכים שלו. ניידות ועצמאות מאוד חשובה לא רק בהיבט הפיזי אלא גם בהיבט הנפשי. מצב רוח מרומם ושביעות רצון נותנות מוטיבציה וחשק להמשך ההחלמה או התמודדות עם המצב. כאמור כסא גלגלים משמש לניידות של אנשים שהליכה עבורם קשה או לא אפשרית עקב מחלה או מוגבלות כל שהיא. הכסא הסטנדרטי מורכב מחלק של ישיבה בצורת כיסא, ידיות אחיזה למעלה מאחורה למטפל, שני גלגלים קטנים מקדימה ושני גלגלים גדולים מאחורה שכוללים חישוק על מנת שהמשתמש יכול לסובב את הגלגל ובכך להניע את עצמו. אם הכסא הוא בהנעה חשמלית אז כמובן אין צורך לסובב את החישוק אלא לשלוט על לחצני הג'ויסטיק.

 

ישנם סוגים שונים של כסאות גלגלים המתאפיינים במשקל, עיצוב (שמשפיע על הנוחות), סוג הנעה - ידני או חשמלי ועוד. משקל קל למשל יכול להתאים לילדים, הנעה חשמלית יכולה להתאים לאנשים המצב של חולשה גופנית או מצב של מחלה שלא מאפשר שימוש בכוח פיזי יום יומי. כמו כן לכסא גלגלים יש טווח מחירים שמתחיל מזול לדגמים בסיסיים ועד ליקר לדגמים חדשים ומשופרים. בעת הרכישה מומלץ לבדוק היטב את מגוון הדגמים הקיימים והתכונות שלהם ולחשוב מה הכסא גלגלים שהכי יתאים לשימוש לטווח ארוך לפעולות היום יומיות מאחר ומדובר בהשקעה כספית שלא עושים כל חודש.

חברתינו "אורטופדיקה שטינר" מייבאת ומשווקת כסאות גלגלים של חברת Invacare אשר היא מובילה עולמית בתחום הציוד לאנשים נכים ומוצריה בולטים באיכות גבוה ועמידות לאורך זמן. ניתן לקבל ייעוץ ראשוני להתאמת הכסא למשתמש ללא עלות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה