שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2388
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

פדיקור בבת ים לטיפוח כפות הרגליים


ubebig@gma
 
 

כפות רגליים יפות הן גם כפות רגליים בריאות. טיפולי פדיקור בבת ים יעניקו לכן מראה נפלא לכפות הרגליים ולציפורני הרגליים, תוך שמירה על בריאותן. כפות הרגליים שלנו נושאות את המשקל שלנו, הן מצעידות אותנו ומוליכות אותנו ולכן חשוב מאוד לשמור גם על המראה וגם על הבריאות שלהן.

החשיבות של פדיקור

על אף העובדה כי נשים רבות פונות אל טיפולי פדיקור בעיר בת ים על מנת להעניק צבע חדש לציפורניים, הרי שלטיפול פדיקור ישנה חשיבות נוספת. טיפול פדיקור מאפשר לבחון את כפות הרגליים ואת הציפורניים, ניתן להסיר יבלות, קצוות עור, ניתן לטפל בציפורן חודרנית וכמובן להחזיר לכפות הרגליים את הלחויות הנדרשות. מידי קיץ, בשעה שאנחנו מרבים לצעוד בנעליים פתוחות וכמובן ברגליים יחפות ברחבי הבית, הרי העור של כף הרגל מתייבש ומתקשה, תופעה זו פוגעת גם באסתטיקה של כף הרגל, אך גם בבריאות של עור כפות הרגליים. לכן, טיפול פדיקור בבת ים מאפשר לנו להעניק לכפות הרגליים ולהחזיר לכפות הרגליים את אותן איכויות שאבדו עם הזמן.

תהליך טיפול פדיקור

טיפול פדיקור מתחיל קודם כל בהשריה של כפות הרגליים בקערת מים חמים עם סבון על מנת לנקות את כפות הרגליים בצורה יסודית. לאחר מכן, מייבשים את כפות הרגליים ומתחילים בעבודת הסרת העור הקשה שהצטבר על כף הרגל, כמו גם הסרה של יבלות במידה שיש. השלב הבא יתמקד בציפורניי הרגליים, כאשר גוזרים, משייפים ומסירים עודפי עור שהצטברו סביב הציפורן. לאחר מכן מבצעים החדרה של לחות אל תוך כף הרגל. השלב האחרון של טיפול פדיקור בעיר בת ים הינו מריחה של לק בהתאם להעדפה של הלקוחה. ניתן לבצע פרנץ' מניקור לכפות הרגליים, משיחה בלק צבעוני ואפילו לק ג'ל שמחזיק מעמד לאורך זמן רב.

 

התמדה ושמירה על כפות הרגליים באמצעות טיפולי פדיקור כמו גם החדרה של לחות באופן קבוע לאחר הטיפול, כחלק משיגרת החיים, תאפשר לנו לשמור על כפות הרגליים שלנו יפות, נקיות וכמובן בריאות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה