שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

ריפוי בהתחברות מחדש


יורי

 

ריפוי בהתחברות מחדש  -  כדי להאמין צריך לחוות...

להזמנת טיפול בטלפון:  054-725-77-96 

להזמנת טיפול באימייל: keshetor@hotmail.com

לפרטים נוספים כנסו לאתר: www.keshetor.com

 
 

 

היום תכירו צורת ריפוי אשר רק עכשיו מתחילה להיות נודעת - "ריפוי בהתחברות מחדש". ההשערה שלי היא שלא שמעתם עליה עד כה, ואפילו אם כן שמעתם עליה,  יכול להיות מאוד שאתם לא יודעים למה היא כל כך מיוחדת, אז תמשיכו לקרוא ואני יספר לכם בדיוק מה זה "ריפוי בהתחברות מחדש", מי גילה אותה ומה כל כך מיוחד בה.

יכול להיות כי שמעתם על המושג ריפוי אנרגטיריפוי בהתחברות מחדש דומה לריפוי אנרגטי בכך שהטיפול נעשה ללא אמצעים פיסיים כמו תרופות או טיפול הדורש מגע ידיים כמו מסאג'. 

יש הבדל עצום בין ריפוי בהתחברות מחדש לשאר הריפויים האנרגטיים כמו "רייקי" וכדומה בכך שמדענים יכולים למדוד את תדרי "ריפוי בהתחברות מחדש" בזמן התרחשות הטיפול. הם גילו כי התדרים האלו לא היום קיימים על פני כדוה"א עד כה, בנוסף הם משערים כיהתדרים החדשים האלו קיימים ופנויים עכשיו על פני כדוה"א בגלל מספר שינויים שהתרחשו לא מזמן בשדה המגנטי של כדוה"א, זהו אירוע היסטורי.

תדרי "ריפוי בהתחברות מחדש" התגלו ע"י ד"ר אריק פרל. ד"ר אריק פרל היה כירופרקטור מצליח בלוס אנג'לס במשך 12 שנה, כשלפתע הפציינטים שלו היו נרפאים בדרך נס מכל מיני מחלות וביניהם גם סרטן ואיידס. הדבר המפתיע הוא שהפציינטים יכלו להרגיש את ידיו עליהם למרות שהוא לא היה נוגע בהם כלל וכלל.

ד"ר אריק פרל לא הבין מה קורה במרפאתו ולכן הוא גיבש מומחים כדי שינסו להבין מה קורה שם בדיוק ולמה ריפויים החשובים כנסים גלויים מתרחשים אצלו במרפאה. 

במסגרת המחקר המדענים גילו כי ריפוי בהתחברות מחדש יוצר בדנ"א שינוי הניתן למדידה. ולא רק דנ"א של חיות וצמחים אלא גם דנ"א של בני אדם. המדענים הצליחו למדוד את השינוי בדנ"א עוד פעמים רבות ולא רק פעם אחת. בנוסף הם גילו שצורת הריפוי הזאת ספציפית מביאה את האדם למצב תודעה "סופר עקבי", דבר שהמדע לא ראה אף פעם עד כה. הממצאים היו כה מרשימים שהמדענים כעת משכתבים את חוקי הפיסיקה והמתמתיקה. "ריפוי בהתחברות מחדש" קיבלה כל כך הרבה כבוד והערכה שאפילו האו"ם שם אליה לב.

"ברייאן" היה בן 5 כשהוא קיבל את הטיפול ב"ריפוי בהתחברות מחדש". עד אותו טיפול ברייאן נאלץ לזחול על ארבע בגלל שיתוק מוחין. לאחר טיפול אחד שנמשך 30 דקות ברייאן כבר התהלך בחדר על רגליו, והדאיג את כולם כשהוא התחיל לרוץ בגרם המדרגות בביניין.

הוריו של ברייאן נדהמו מהדבר שקרה והחליטו להפוך בעצמם למטפלים בתדרי "ריפוי בהתחברות מחדש" כדי להציע את מתנת הריפוי לאחרים. יחד עם זאת שהמקרה הזה מדהים ככל שיהיה, הנס האמיתי הוא שבכל העולם מתקבלות תגובות דומות ע"י אלו אשר חוו את דרך הריפוי החדשה הזאת.

בואו נדבר על הסיכונים הכרוכים. לא משנה מה אנו עושים בחיים תמיד נראה כי יש חסרון או לפחות סיכון פוטנציאלי, לדוגמא לקיחת מרשמים מסויימים יכולים שלא להשתלב טוב עם טיפולים רפואיים אחרים, לאומת זאת בטיפולי "ריפוי בהתחברות מחדש" אין לכם מה לדאוג מהנושא ואתם יכולים להיות רגועים ובטוחים. המטפל שלכם ב"ריפוי בהתחברות מחדש" לא מתכנן ולא מכוון את מהלך הטיפול ואת הנעשה בו, אין שום דבר שאתם לוקחים מהטיפול ומה שאתם מקבלים מגיע אליכם מאלוהים (יש אנשים המעדיפים לקרוא לזה "האוניברסל האלוהי", "יקום אלוהי" או "החכמה האינסופית").

יכול להיות שאתם שואלים את עצמכם: "מה אם המטפל שלי לא כל כך מוכשר כמו הבחור המקורי?" 

בדרך הריפוי הספציפית הזאת אין לכם אף פעם מה לדאוג לגבי האם המטפל הוא טוב כמו המקורי (ד"ר אריק פרל), וזאת מפני שתפקיד המטפל בריפוי בהתחברות מחדש הוא אך ורק תיעול והפעלת התדרים, הריפוי אינו מגיע ישירות ממנו.

אם המטפל למד היטב הוא יכול להיות מטפל טוב כמו ד"ר פרל. יחד עם זאת מחקרים מדעיים הראו שהאפקטיביות של הטיפול ירדה משמעותית כשהמטפל ניסה להוסיף משהו אישי מעצמו לטיפול כמו "סגנון אישי" או הוספת צורות ריפוי אחרות לטיפול הנ"ל. אז אנא שימו לב שאתם מגיעים לקבל טיפול ב"ריפוי בהתחברות מחדש" מאדם העוסק אך ורק ב"ריפוי בהתחברות מחדש".

 

כמו שאתם רואים "ריפוי בהתחברות מחדש" שונה מכל מה שהכרתם וחשבתם שקיים בחוץ, המדע מתקיים בה, וכך גם ההכרה בכך שזה אמיתי. 

אני מקווה שהצלחתם ללמוד מתוך המאמר הזה על "ריפוי בהתחברות מחדש" ומה מיוחד בצורת הריפוי הזו.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה