שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2514
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

רפואת שיניים בקרית גת


מרפאת ב.פ
 
 

רפואת שיניים בקרית גת

רפואת שיניים היא תחום רחב הכולל מגוון טיפולים המיועדים כלל האוכלוסיה. רפואת השיניים בקרית גת מתבססת על מרפאות שיניים רבות עבור תושבי העיר והסביבה. רשת מרפאות ב.פ. מעסיקה רופאי שיניים כללים וכן מומחים בתחומים רבים. פגישה תקופתית עם רופא שיניין נחוצה לשמירה על בריאות הפה ולמניעת מחלות וזיהומים.  הפגישה הראשונה מתרחשת כבר בגיל צעיר בליווי ההורים וכאן מתחילה מערכת היחסים עם רופא השיניים שנמשכת לאורך כל החיים. הקניית הרגלים נכונים תסייע לכם ולילדיכם למנוע מחלות וזיהומים ולשמור על שיניים בריאות ללא צורך בטיפולים יקרים. שיניים בריאות ונקיות יתרמו גם למראה החיצוני שלכם ולחיוך וישעו רושם טוב על הסביבה.

השלמת שיניים חסרות

אנו עלולים לאבד שיניים מכל מיני סיבות. נשירה של שיני חלב מתרחשת בגיל צעיר (בדרך כלל 6) אבל במקומה צומחות שיניים טוחנות. נשירת שיניים קבועות נובעת מעישון, חבלה בשן, סוכרת, לחץ דם גבוה ועוד. הימנעות מטיפול בבעיה זו עלולה להוביל לנזק בלתי הפיך. שן חסרה משפיעה על השיניים שלידה ועל חלל הפה כולו. אפשר לשקם את הפה באמצעות תותבים וגשר אבל הטיפול המומלץ בדרך כלל הוא בעזרת שתלים. רפואת השיניים בקרית גת כוללת כמובן גם רופאים המתמחים בפעולה זו. לכל פה צריך להתאים שתל כדי למלא את המרווח בין השיניים הסמוכות לשביעות רצון הלקוח וכדי לצמצם עד כמה שניתן את הנזק שנגרם ללסת.

שתלים לשיניים

שתלים הם פתרון חדשני שמיועד לסתום את החלל שנוצר כאשר שן נושרת. שתל מורכב בדרך כלל מבורג טיטניום ומכסה. שימוש בשתלים אינו מתאים לכל אחד ותלוי במבנה הלסתות. בתהליך הטיפול רופא השיניים מכין את הלסת וקודח חור לשם הכנסת השתל. זו פעולה המצריכה מיומנות ואינה מתאימה לכל רופא שיניים. לאחר מכן הרופא מרחיב את החור ומכניס את השתל מכוסה, וכעבור מספר חודשים הכתר הזמני מוחלף בכתר קבוע. פעולה זו אינה זולה אבל ויתור עליה עלול הוביל לנזק חמור לשיניים ולהתפתחות דימומים ודלקות ואף נשירה של שיניים נוספות.  

 

לפרטים נוספים לחץ כאן


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה