שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

שאלות ותשובות נפוצות אודות ויאגרה למכירה


כתיבת מומח
 
 

ויאגרה היא התרופה הנמכרת ביותר בעולם והיא שינתה את חייהם של מאות מיליוני גברים וזוגות. התרופה יצאה לשוק על ידי חברת התרופות הענקית, פייזר, ולמשך תקופה לא מבוטלת היא הייתה התרופה היחידה בשוק שסייעה לתפקוד מיני, אין אונות, שפיכה מוקדמת, וקשיים בשמירה על זקפה. בשנים האחרונות חברות תרופות נוספות כמו לילי ובאייר פתחו תרופות נוספות שאמורות להיות אף משוכללות ומועילות יותר. תרופות אלו מכונות סיאליס ו- לויטרה. שלושת התרופות הללו נועדו לשפר את התפקוד המיני ולאפשר יחסי מין מהנים, ממושכים וללא תקלות. ישנן שאלות רבות האופפות את קניית הויאגרה ומיד אנו נענה על חלק מהן.

איפה מוצאים ויאגרה למכירה?

ויאגרה למכירה, כמו סיאליס למכירה או לויטרה למכירה ניתן למצוא בכל קופות החולים והסופר פארמים כמו גם באופן פרטי באינטרנט. אולם, חשוב לציין כי קיים איסור על מכירת תרופות אלו ללא מרשם באינטרנט. הויאגרה ויתר התרופות הדומות לה, משפיעות בצורה משמעותית על הגוף ואין לקנות אותם מספקים שונים ומפוקפקים באינטרנט. גשו לרופא המשפחה שלכם, הסבירו לו מהי הבעיה, הוא יבצע מספר בדיקות פשוטות וימליץ לכם על התרופה המתאימה לכם ביותר מבין המבחר הקיים ויקבע את המינון המתאים. אל תשחקו עם הבריאות שלכם ותקנו ויאגרה ללא מרשם. זה לא בטיחותי, מסוכן ואסור על פי חוק.

מה משך התפקוד של התרופה?

אם אתם מתכוונים לקיים יחסי מין חשוב שתיקחו את הכדור כחצי שעה עד 40 דקות לפני כיום היחסים. לתרופה לוקח את פרק הזמן הזה כדי להתחיל להשפיע ומרגע זה אתם מוכנים לפעולה. חשוב לדעת כי משך התפקוד של התרופה הוא בסביבות 4 שעות ולכן רק בפרק זמן זה הכדור ישפיע עליכם. כמו כן חשוב לדעת כי אין זה אומר שבמשך 4 שעות תסתובבו עם זקפה תמידי, אלא רק במצב של עוררות וגירוי מינית הזקפה תתרחש. התרופות החלופיות שציינתי קודם לכן, יעילות יותר מהבחינה שמשך הפעילות שלהן הוא רב יותר. הסיאליס פועלת במשך 336 שעות והלויטרה במשך 6-12 שעות. כך זה מאפשר כיום יחסים בצורה יותר ספונטנית, פחות מתוכננת ויותר מהנה.

האם יש איסורים מיוחדים עם לקיחת התרופה?

כמובן שחשוב להיוועץ עם רופא שכן כל אדם הוא אינדיבידואל וכל אדם לוקח תרופות אחרות ומגיב בצורה שונה. אולם באופן כללי אסור לקחת את תרופה זו במקביל לתרופות להרחת כלי דם. כמו כן, התרופה אינה מומלצת לחולים בסוכרת ולאנשים בעלי לחץ דם גבוה. אבל שוב, יש להתייעץ עם רופא, לבדוק את המצב ולהתאים את המינונים בצורה אישית. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
ויאגרה למכירה   08/10/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה