שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

שקמה חיתולים למבוגרים מספקת מוצרים סופגים בהתאמה אישית


אמנון
 
 

אם אתם סובלים מבריחת שתן או שאתם דואגים לאדם הסובל מכך, ניתן – באמצעות צעדי הדרכה שיפורטו מטה למצוא את עמק השווה ולספק את המוצרים שימנעו נזקים לכם או להם. הנזקים הנוצרים בעת בריחת שתן למבוגרים הם בעיקר תדמיתיים וכמובן – גם קשורים לנוחות. זה לא נעים ונוח להסתובב עם ישבן רטוב מתחת לבגדים, ובוודאי שלא יהיה זה נחמד כשילטשו אליכם עיניים לאחר שיעשו אחד ועוד אחד ויעלו על כך שמקור הריח הרע הוא מהשתן שלכם. מעקב אחר צעדי ההדרכה מטה ישים אתכם שוב על המפה ויספק לכם מוצרים אשר לא יחשפו נזקי בריחת שתן למבוגרים כלפי חוץ, ויגרום לכם לחוש יבשים גם לאחר ההרטבה.

הצטיידו במידות ההלבשה התחתונה המתאימות

במידה ואתם המרטיבים – יש להצטייד במידתכם. במידה והמרטיב הוא אדם אחר – יש להצטייד במידתו. מידת התחתונים של המרטיב חשובה לצורך התאמת מכנסון אטו סופגן. כעת, נלמד איזה מוצר מהם – אתם תצטרכו לקנות בסופו של דבר.

הכירו את היקף ההרטבה המדובר

במידה ומדובר בהרטבה קלה, המתבטאת בסך הכל בכמה זוגות תחתונים עם טיפות זוטרות – דיי יהיה לרכוש סופגן, אך במידה ומדובר בהרטבה כבדה ובלתי נשלטת – תצטרכו לרכוש מכנסון, אשר בשונה מהסופגן אינו רק פד אלא חיתול לכל דבר ועניין המתלבש על כל הישבן ועל כן סופג בריחת שתן למבוגרים מכל מקום בחלק התחתון אליו השתן מגיע.

בררו האם יש בעיות נוספות הקשורות להרטבה

מיטה רטובה מדי לילה, גוף דביק אשר "נמהל" בשתן וכד' – מצריכים מספר מוצרים משלימים בנוסף על חיתולים למבוגרים אשר החלטתם לרכוש. מומלץ יהיה מאד לרכוש סדין לילה למרטיבים – בעל כושר ספיגה, וכן חבילה של 72 מגבונים לניקוי כתמי שתן ישירות מהגוף.

בחרו באמצעי המשלוח

ניתן לשלוח לכתובת מגוריכם או כתובת אחרת בה הנכם נמצאים (מומלץ) או לשלוח ישירות לכתובת המרטיב, למשל כתובתו של הקשיש הסיעודי לו אתם דואגים – בתוך בית האבות בו הוא גר. סוג כזה של משלוח נחוץ ורצוי אך ורק לאחר שעשיתם בירורים מולו והוא הביע את הסכמתו שנציג חברת "שקמה" יבקרו ויספק לו את מוצר הספיגה הנכסף. בכל מקרה, אם אתם חוששים שמא המוצר לא יגיע ליעדו, המהלך הכדאי ביותר יהיה להזמין את המוצר לכתובת שלכם ולספק אותה לקשיש הסיעודי בעצמכם. חיתולים למבוגרים נמכרים ומופצים על ידי השליחים של "שקמה" בכל חלקי הארץ.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה