שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2408
מאמרים: 7393
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 
יש כל מיני קשיים, תקלות או בעיות בחיים, שהטיפול בהם מובן מאליו. למשל, אם יש פיצוץ בצינור מים, קוראים לשרברב. אם הרכב לא מניע, מחליפים מצבר. אבל הרבה גברים מגלים שאם הם סובלים מאין אונות, הם נות
המשך קריאה
כאבי ברכיים נגרמים בדרך כלל עקב שחיקת סחוס בברך. בשפה מקצועית מדובר על אוסטאוראיטריטיס. זוהי דלקת העלולה להופיע בסביבות גיל 50-6-, במקרים רבים הברך עלולה להיות גם נפוחה וכואבת. כאב בלתי נסבל וחולשה בשרירים מסביב לברך.
המשך קריאה
סיאליס הינה אחת התרופות הידועות בעולם, לטיפול בקשיי מין. נדגיש כי מדובר בתרופה שמיועדת לגברים. לנשים החוות קשיים משלהן
המשך קריאה
דיספגיה הינה מצב רפואי הגורם לקושי או לחוסר אפשרות מוחלטת לבלוע מזון מוצק ונוזל. כאשר קיימת דיספגיה, תהליך הבליעה הופך להיות קשה ומסובך ביותר, ואף יכול להכריח מטופלים רציניים לחפש דרכים חלופיות לשמירה על תזונה בסיסית. דיספגיה היא המצב הרפואי הגורם לקושי או לחוסר אפשרות מוחלטת בבליעת מזון מוצק ונוזל . כאשר קיימת דיספגיה, תהליך הבליעה הופך להיות קשה ומסובך ביותר, ואף יכול להכריח מטופלים רציניים לחפש דרכים חלופיות לשמירה על תזונה בסיסית.
המשך קריאה
כאבי שרירים בלילה מקורם בהתכווצויות שרירים. זה קורה לאנשים בשנתם, וזו תופעה מוכרת בשם CRAMP....
המשך קריאה
רובנו מכירים את תחושת כאב הראש, המגיע בהפתעה, ותוקף אותנו לעתים, למשך שעה שעתיים, כאב ראש שכזה עובר בדרך כלל די מהר, עם הרבה שתייה, עם מנוחה ועם כדור או שניים....
המשך קריאה
  שיות PRP, ינה שיטה מדעית חדשה, באמצעות תאי פלסמה מהדם, אשר מחזקים את שורשי השיער. זוהי שיטה פורצת דרך ומהווה פתרון יעיל, עבור  נשים הסובלות מנשירת שיער בכמויות גדולות.
המשך קריאה
הרבה אנשים לאחרונה המשתמשים בקנאביס רפואי, זנחו את ה"מגולגלות" ואת העישון, ועוברים להשתמש בוופורייזר, על מנת בעזרת שיטת האידוי, להפיק את המיטב מהצמחים. 
המשך קריאה
אם שמעתם על המונחים "נוזל איוד" או "שמן איוד" או "נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית" ולא הבנתם מה זה או ממה זה מורכב, מאמר זה יספק מענה לכל שאלה בנושא.
המשך קריאה
כדי להתמודד עם תאי שומן שלא מצליחים להיפטר מהם לא חייבים להתעמל ולהתאמץ. אפשר פשוט לבצע טיפול קולטק ולהשיג את המטרה.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 243 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה