שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

תאונות בתביעות עבודה- האם אתה צריך לתבוע?


רן דור
 
 

הייתה לך תאונה בעבודה? האם כל הפציעות העיקריות נגרמו עקב התאונה? ובכן, אם אתה כן, אז אתה רשאי להגיש תביעה לטובת מימוש זכויות רפואיות. למעשה, כל פגיעה שאתה סובל במהלך המטלות היומיומיות שלך בעבודה יכולה לגרום להצלחה בתביעת העבודה בגין אותה התאונה. האתגרים הם בדרך כלל מורכבים יותר, רוב הסיכויים הם שאתה עדיין עובד, כי אתה לא רוצה להסתבך עם המעסיק שלך. המצב אף פעם לא קל אם אתה צריך לקבל משפט עם הבוס שלך, אבל במציאות החוק הוא לצידך.

מעביד אינו רשאי להניח לך בגלל תביעה שאתה עושה נגדו באופן ישיר או עקיף. בעיה נוספת יכולה להיות עם העובדים, זה יכול להיות מצב לא נוח אם חלק מהם היו מעורבים. האמת היא, אם לא תנקוט פעולה, אתה תפסיד. אם אתה סובל מפציעות קשות והיו לך הוצאות רפואיות אז המעסיק שלך צריך לכסות על כך. אתה יכול גם לתבוע בגין אובדן רווחים, וכן פיצוי עבור כל השיקום – פיזית ורגשית.

אז, איך אתה יודע אם אתה יכול לתבוע?

כפי שציינתי קודם לכן, כל פגיעה שאתה סובל במהלך שעות העבודה שלך, זה חשוב שהתאונה לא אירעה כתוצאה מרשלנות שלך. זה חשוב שתעקוב אחר הליכי החברה בכל מחיר. חשוב גם שתדווח על התאונה לממונה עלייך בהקדם האפשרי. 

רוב האנשים מפחדים לתבוע בגין תאונות עבודה. המעסיק שלך הוא ככל הנראה מבוטח ובמקרה של תביעה זה כנראה לא יבוא אפילו מהכיס שלהם. מעסיקים מודעים היטב להשלכות המשפטיות של תאונות עבודה ורוב הזמן הם יעבדו איתך כדי לנסות להגיש תביעה מוצלחת עם המבטחים שלהם.

אם המעסיק שלך לא משתף פעולה איתך, או גרוע מכך, אם הם מפטרים אותך לאחר התאונה אז העניין נעשה רציני יותר ואתה בהחלט צריך לשקול צעדים משפטיים. ישנם הרבה עורכי דין שעובדים על אי הצלחה וללא עמלת בסיס, המתמחים בתאונות עבודה. אם יש לך תיק הם ייקחו את זה ממך וידאגו לכול. רוב הזמן המקרים האלה מאורגנים מחוץ לכותלי בית המשפט והשכר טרחת עורך הדין צריך להיות מכוסה על ידי המעסיק שלך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה