שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

תוספות שיער – כבר מזמן לא טרנד


איציק דר
 
 

בעבר, אחרי תספורת קצרה שלא הייתה מוצלחת היית צריכה לחכות עד שהשיער יאריך. גם נשים ונערות עם שיער דליל היו מוגבלות מכיוון שהשיער היה פשוט נושר מהר מידי כדי להגיע לאורך הרצוי כך שאפשרויות עיצוב השיער היו מוגבלות. היום, עולם עיצוב השיער כבר נראה אחרת לגמרי וכל אחת יכולה לעשות תוספות שיער איכותיות במחיר הגיוני. תוספות אילו מאפשרות להשיג מראה של שיער ארוך במהירות או לחלופין שיער מלא ושופע הרבה יותר. תוספות שיער איכותיות וטבעיות שמחוברות היטב לא פוגעות באורח החיים של המעוצבת והיא יכולה לחפוף, לצבוע, לשחות בבריכה ללא בעיות מיוחדת.

אילו סוגים של תוספות יש בשוק ?

מרבית תוספות שיער הן טבעיות, ומקצתן כולל תוספות מלאכותיות או משיער חיה. לרוב תוספות אילו לא מועילות לאורך החיים של התוספת מכיוון שהן לא עמידות במיוחד לחפיפות, ים ובריכה והן נועדו בעיקר לערב אחד או תקופה קצרה במיוחד(נפוץ אצל דוגמניות).
תוספות השיער האיכותיות ביותר מקורן במזרח אירופה, שם גם ניתן למצוא את כל הגוונים הקיימים ובאיכות גבוהה כך שמדובר בתוספות שמחזיקות זמן רב. מקור נוסף של תוספות שיער הוא שיער טבעי מהמזרח הרחוק, שמאופיין בכך שהוא עבה וכהה במיוחד, ולכן ניתן גם להבהיר ולצבוע אותו וכך להגיע לגוון הרצוי ללא פגיעה באיכותו. גם שיער מהודו נפוץ והוא לרוב דק יותר.
השיער מוצמד לשיער הטבעי באמצעות חרוזים קטנים במיוחד, שגם מתאימים לגוון כך שלא ניתן לראותן בכלל,  ויחד עם תספורת וצבע ניתן להשיג כמעט כל מראה שיער שהמעוצבת תחפוץ בו. חשוב לציין כי אורך השיער הטבעי של הלקוחה חייב להיות מינימום 6 ס"מ כדי לקבל מראה טבעי ואיכותי. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה