שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

תוספות שיער – למראה שיער צעיר יותר


איציק דר
 
 

העולם בו אנו חיים הפך כבר מזמן לעולם שכל מה שחשוב בו הם הדברים החיצוניים והגשמיים. כל מי שפותח טלוויזיה או אינטרנט בימים אלו רואה שההתעסקות במראה החיצוני ובשואו באופן כללי תופס את כולם, ותוכניות טלוויזיה רבות מוקדשות רק לזה. מכיוון שאנו מושפעים מהמדיה כל הזמן, גם אנו רוצים להיראות במיטבנו כמו הכוכבים שאנו נחשפים אליהם בתקשורת וחלק מ"להיות יפים" הוא מראה שיער צעיר ומלא ברק, ולכן טיפול תוספות שיער כחלק מטיפולי יופי והאסתטיקה הפך לטיפול מבוקש על ידי רבים, טיפול שניתן לקבל אותו במספרות רבות.

מהו הטיפול?

הלחמת תוספות שיער אם כן הוא טיפול שהפך מבוקש בשנים האחרונות. הטיפול כשמו כן הוא, לקיחת שיער סינטטי או שיער טבעי והלחמתו לשיער הקיים כך שבנוסף לצביעה של השיער הקיים במידה והוא שיער קצר, נקבל שיער ארוך וצעיר ומלא ברק. את הטיפול ניתן לעשות במכוני יופי ובמספרות מסוימות אשר מספקות פתרונות שיער, וזמן קצר לאחר טיפול תוספות שיער ניתן לחזור לשגרה, להתקלח, להסתרק ואף לעשות פן.

מה חשוב לבדוק לפני?

תוספות שיער אומנם בטוחות ברוב המקרים אך עדיין כדאי לבדוק טוב טוב אצל מי עושים זאת בכדי לקבל את התוצאה המבוקשת בשבילנו. אחד הדברים החשובים ביותר לפני שעושים תוספות שיער הוא לוודא מהו הניסיון של מבצע הטיפול בתחום, כמה זמן הוא עושה את זה והאם היו תקלות כלשהן בטיפולים קודמים. דבר נוסף שחשוב לראות לפני שעושים טיפול תוספות שיער הוא דוגמאות לעבודות שנעשו על ידי המספרה המבוקשת, ולאחר שראינו צילומים או אפילו דוגמאות חיות כדאי גם שנוודא שאכן הטיפול החזיק מעמד לזמן רב גם לאחר סיום הטיפול.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה