שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

תיק ציוד עזרה ראשונה - תכולה


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

את רשימת הציוד מפרסמים הגופים המורשים. אולם מעבר לעמידה בתקן ולהיות עם תכולת תיק ציוד עזרה ראשונה מלאה ישנם גם כללים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת.

דגשים לתיק ציוד עזרה ראשונה

על מנת שנוכל להיות מוכנים בעת חירום ונוכל להשתמש בציוד עזרה ראשונה שברשותנו עלינו לשים לב לכמה דגשים. דגשים אלו בעצם מחייבים אותנו כל עוד אנו מחזיקים בתיק עזרה ראשונה תקני.

1 - תכולת תיק עזרה ראשונה תקני - יש לכלול בתוך התיק את ציוד עזרה ראשונה בדיוק כפי שמפורסם ברשימות וזאת על מנת שיוגדר תקני. במידה ישנם ספקות לגבי התכולה עליכם להיוועץ עם חברה שמתמחה בציוד עזרה ראשונה בכלל ובתיקים בפרט.

2 - רענון - לא מספיק שיש ברשותנו את כל ציוד עזרה ראשונה הנדרש והתיק שלנו הוא תקני, ישנה חשיבות גדולה לבצע רענון תקופתי לתיק, לחדש מלאי לאחר שימוש, להחליף ציוד גומי כגון חסם עורקים וצינוריות למיניהם, פלסטרים ותחבושות. ההחלפה מאפשרת שמירה על ציוד עזרה ראשונה תקין רענן וכשיר לעבודה.

3 - אחסון - לא מספיק שתיק ציוד עזרה ראשונה שלנו יהיה תקין, מרוענן ומצויד כהלכה, גם לאופי האחסון שלו יש חשיבות רבה. יש לדאוג שאחסון ציוד עזרה ראשונה יהיה במקום מוצל וקריר בהחלט לא בשמש. החום גורם לבלאי גבוה למוצרי הגומי והפלסטיק ולתרופות.

4 - מלאי -כל פעם שיוצאים לטיול או משתמשים בתיק ציוד עזרה ראשונה חייבים לוודא כי החזרנו או השלמנו את הציוד שנעשה בו שימוש. הנכון לעשות הוא מבחינת בדיקות של הציוד בתיק הוא גם לפני יציאה לטיול וגם אחרי חזרה ממנו בנוסף על הבדיקה התקופתית.

ציוד עזרה ראשונה - סיכום

אנו מבינים כי ציוד עזרה ראשונה הינו חשוב עד מאוד, היכולת והאפשרות לתת מענה במצב חירום יכולה לעשות הבדל משמעותי. מחובתנו לשמור על ציוד עזרה ראשונה זמין, תקין ורענן. במידה ואין לנו ידע כיצד להשתמש בציוד ישנה תמיד אפשרות לעבור קורס עזרה ראשונה בסיסי בן 4 שעות שבו לומדים כיצד לתת מענה ראשוני בחירום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה