שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

ESPAIDA – חיזוק השיער


talio
 
 

 

אי אפשר להגביל למאמר קצר את משמעות השיער אצל נשים ואת מה ששיער מלא, עשיר ורך מספק להן מכל הבחינות שישנן, מרמה אישית ותחושתית ועד לרמת התנהלות בחברה ובמסגרות השונות. מבחינה ביולוגית, פיזיולוגית ותרבותית יש לשיער משמעות רבה וחשיבות רבה ולכן נשים, וגם גברים, רואים במצבים של התדלדלות שיערם השופע והמלא כמצבים המבטאים לחץ, ייאוש ודיכאון. מאז ומתמיד ניסו, גם אנשי המדע, וגם הציבור בכלל, לחפש ולמצוא פיתרון קסמים פלאי לבעיית התדלדלות והיחלשות שיער הראש, וכמו בענייני דיאטה, גם בעניין זה הסברה הרווחת היא שמדובר על גזירת גורל וכי אין הרבה מה לעשות כנגד כך.
 
אנחנו, במרכז ESPAIDA, לא מאמינים בהרמת ידיים ובהנחה כי אין מה לעשות כנגד בעיות אסתטיות וקוסמטיות, ולכן פיתחו המומחים שלנו תוכנית טיפול מיוחדת, הלוקחת את מכלול האלמנטים המשפיעים על חוזק שורש השערה, מבחינה אקלימית, נפשית וגנטית ובאה לתת מזור ומענה לכל אחד ואחד מאותם אלמנטים. לתוכנית שלנו יש ארבעה שלבים שהם:
 
 1.הענקת עיסוי ראש וחגורת כתפיים-  משפיע על נקודות ביו-אקטיביות בקרקפת וגורם להפעלת השרירים הקיימים בגולגולת והקשורים לזקיק השערה.
2. תראפיה לקרקפת באמצעות מכשיר ביו-פידבק.
3. שיעור בהרגעה ומדיטציה.
4. שימוש בתכשירים רפואיים.
 
שילוב האלמנטים הללו, בהבטחה, מאפשר את המשך הפעילות הסדירה של שיער הראש הטבעי ואת הרוגע והשלווה הנדרשים על מנת למנוע מצב של החלשות השיער והתדלדלותו. לא מדובר על מעשה כשפים, קוסמות או אחיזת עיניים משום סוג שהוא וכל הטיפול הייחודי הזה של מרכז ESPAIDA מגובה ומנוהל על ידי רופאים מומחים מהרמה הבכירה והגבוהה ביותר בכל האלמנטים הללו.
 
התוצאה של הטיפול הזה, לאחר פרק זמן ארוך ומוצלח, היא פנטסטית ונשים רבות, כמו גם גברים לא מעטים, מהלכים עם עטרת ראש שופעת, רעננה וזוהרת בזכות מרכז ESPAIDA.
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה