שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 
טווחי מחירים של הצרת היקפים מתחילים בכמה אלפי שקלים ומסתיימים בכמה עשרות אלפי שקלים. כמובן תלוי אם אתם מקבלים הנחה מהביטוח שלכם או מקופת החולים. בכל מקרה חשוב לציין כי וויתור על דיאטה טבעית והבחירה במכון שמבצע הצרת היקפים לא צריכה להיות רק על פי המחירים אלא גם על פי המקצועיות שלהם והאפשרות של טיפול נמרץ קרוב למקום הניתוח עצמו. כן, הצרת היקפים נחשב לניתוח ולכן יש להתייחס אליו במלוא חומרת הרעיון ולא לזלזל בכך.
המשך קריאה
יש כמה שיטות שיכלות להועיל במקרה ורוצים לבצע הצרת היקפים- שיטה של דיאטה טבעית ושיטה פלסטית. במאמר זה נרחיב עבורך על כל אחת מן השיטות הללו לשם הצרת היקפים ותוכלי לבחור ביניהן להתחלת התהליך. לכל אחת מן השיטות הללו יש יתרונות וחסרונות, ויחד צריך לחשוב מה מומלץ וכדאי דווקא עבורך.
המשך קריאה
הדרך הטובה ביותר להגיע לידי הצרת הקפים הינה עבודה קשה. כמובן שמדובר באתגר אולם זוהי הדרך הבטוחה ביותר להגיע לכדי ירידה במשקל ואיתה גם הצרת הקפים. כיום, ישנו דגש רב למדי על שמירה על הגזרה. אנשים שאינם שומרים על המשקל שלהם נוטים להיתפס בעיני החברה כפחות יפים ומושכים. הצרת הקפים הפכה להיות צורך של רבים ורבות המעוניינים להראות טוב יותר או לשמור על גזרתם הטובה.
המשך קריאה
הדרך הטבעית, ללא התערבויות חיצונית, על מנת להגיע אל הצרת היקפים ללא שאיבות שומן היא, כמובן, באמצעות דיאטה וספורט. כאשר אנו מקפידים על תפריט מאוזן ודל בקלוריות, אנו משילים ממשקלנו ובכך מגיעים למטרה הנכספת: הצרת היקפים.
המשך קריאה
שמן המפ, שמן העשוי מצמח הקנאביס, תופס תאוצה בישראל בתור שמן בריאותי לעור ולתזונה טובה יותר. אז מה זה בכלל שמן המפ ואיפה קונים אותו?
המשך קריאה
רוב אלו שמנסים לרזות יחזרו למשקלם הקודם ואף למעלה מכך. הפתרון, למרבה הפלא, נמצא במעיים שלנו.
המשך קריאה
המאמר הזה נוגע בעיקר בהרגלים קטנים שלנו ,הרגלים לא בריאים שאם נשנה אפילו חלק קטן מהם נוכל לחיות יותר שנים וללא מחלות אם איכות חיים יותר טובה .
המשך קריאה
יש טענות שונות לגבי נוכחות הורמונים בחלב, ואנטיביוטיקה בחלב, שמשווק בישראל.  אך חשוב לדעת, שקיים בישראל תקן אשר כולל איסור של נוכחות אנטיביוטיקה והורמונים בחלב, ואף קיימים מספר מנגנונים של פיקוח, על מנת שהתקן הזה יתבצע באדיקות.  ההורמונים בחלב שמותרים לשימוש בישראל, הם רק אלה שהם בעלי מספר רישוי, ואלה הם הורמונים שאינם מסוכנים לבני האדם, וגם הם אינם מופרשים בחלב, או בבשר הפרות שמיועדות לשחיטה. 
המשך קריאה
דיאטה מהירה או דיאטת כסאח, היא שיטת דיאטה שהדעות עליה חלוקות. דיאטניות רבות ממליצות על דיאטה איטית ומבוקרת של לא יותר מ-3 ק"ג בחודש. מחקרים חדשים מראים שלא כך הדבר ושאין קשר ישיר לעלייה חזרה במשקל לבין דיאטות מהירות. אילו סוגי דיאטות מהירות קיימות ואילו מוצרי דיאטה מומלצים לסייע בהרזיה מהירה?
המשך קריאה
הרבה פעמים ילדים שסובלים מעודף משקל הם מושא להצקות מצד ילדים אחרים, חברים לכיתה ובשכונה. לנו כהורים יש רצון גדול לעזור להם, אבל מה הדרך הנכונה? איך לא לפגוע בדימוי העצמי של הילד? איך לעזור לו לרדת במשקל גם מבלי להכנס למשטר של דיאטה עבור הילד ועבור כלל המשפחה?
המשך קריאה
1-10 מתוך 32 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה