שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2518
מאמרים: 7559
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 

בחירת דיאטנית וכן בעלי מקצוע מתחום התזונה


מוטי מוטי
 
 

 

דיאטנית וכן בעלי מקצוע נוספים מתחום התזונה נדרשים לכם בסיטואציות רבות בחיים.אין אישה או גבר שאינם זקוקים לפעמים לשירות של דיאטנית, אם אחרי לידה, אם אחרי צבא, אם לפני חתונה או אירוע משמח אחר. חשוב לדעת כיצד לבחור דיאטנית בחוכמה וכן בעלי מקצוע נוספים מתחום התזונה.

 

 

דיאטנית כתחום טיפולי

 

לא רבים מודעים לכך אבל התחום בו עוסקת דיאטנית הוא תחום טיפולי אמתי – דיאטנית אינה רק יוצרת תפריט אלא נותנת תמיכה נפשית ומוטיבציה לאורך כול תהליך הדיאטה ושינה הרגלי התזונה ולכן חשוב שתבחרו דיאטנית טובה ותומכת שתיתן לכם חיזוקים וגב אמתי בתהליך לא קל של דיאטה. דיאטנית טובה לא חייבת להיות דיאטנית יקרה או מפורסמת אלא דיאטנית שיש לכם ספציפית כימיה טובה אתה שאתם חשים אתה בנוח ושאתם יוצאים מפגישת יעוץ אתה מחוזקים ובעלי מוטיבציה להמשיך בהצלחה את הדיאטה. דיאטנית שנותנת לכם כוח, שמאמינה בכם שיודעת להרגיע ולחזק אתכם גם ברגעי משבר בהם קלקלתם את הדיאטה עם משהו אסור ואתם חשים שזה סוף העולם, דיאטנית כזאת תתן לכם כוח בזמנים קשים ותתמוך בכך לאורך כול הדיאטה.

 

רכישת כלי תזונה נכונה

 

 

דיאטנית טובה מעבר לבניית תפריט תלמד אתכם על תזונה נכונה ותעזור לכם לאמץ הרגלים נכונים שיהפכו לטבע ויגרמו לכם לחיות חיים בריאים נכונים וארוכים יותר. אך יש בעלי מקצוע נוספים הקשורים לתחום של תזונה וגם אותם יש לדעת לבחור בחכמה, יש למשל נטורופתים שגם מסייעים בבניית דיאטה טיפולית לתופעות שונות כמו סוכרת, מחלות לב, בעיות פרקים ועוד. נטורופתים גם מסיעים בליווי תהליך של הרזיה ובונים תזונה טיפולית יחד עם המלצות על מזונות טבעיים המסייעים בתהליך ההרזיה יש בעלי מקצוע נוספים שמסייעים בדיאטה כמו מטפלים בצמחי מרפא והומאופטים גם הם מקבלים בלימודיהם הכשרה בתזונה ומלווים את תהליך ההרזיה בהתאמת צמחי מרפא ופורמולות מסיעות לדיאטה. כול אחד מתוך בעלי מקצוע אלה המצוינים כאן הם בעלי התמחות ספציפית. יש דיאטנית שמתמחה נניח בטיפול בסכרת ולעומתם דיאטנית אחרת שבונה תזונה מרפאה לאחר אירועי לב. כדאי להשקיע מחשבה ולעשות סקר אך קטן לפני שבוחרים בעלי מקצוע לצורך טיפול תזונתי בחירה נכונה של בעלי מקצוע מתחום זה תגדיל משמעותית את הצלחת הדיאטה שלכם, ותשפר את רמת הבריאות שלכם ואת איכות חייכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה