שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 
שמן המפ, שמן העשוי מצמח הקנאביס, תופס תאוצה בישראל בתור שמן בריאותי לעור ולתזונה טובה יותר. אז מה זה בכלל שמן המפ ואיפה קונים אותו?
המשך קריאה
רוב אלו שמנסים לרזות יחזרו למשקלם הקודם ואף למעלה מכך. הפתרון, למרבה הפלא, נמצא במעיים שלנו.
המשך קריאה
המאמר הזה נוגע בעיקר בהרגלים קטנים שלנו ,הרגלים לא בריאים שאם נשנה אפילו חלק קטן מהם נוכל לחיות יותר שנים וללא מחלות אם איכות חיים יותר טובה .
המשך קריאה
יש טענות שונות לגבי נוכחות הורמונים בחלב, ואנטיביוטיקה בחלב, שמשווק בישראל.  אך חשוב לדעת, שקיים בישראל תקן אשר כולל איסור של נוכחות אנטיביוטיקה והורמונים בחלב, ואף קיימים מספר מנגנונים של פיקוח, על מנת שהתקן הזה יתבצע באדיקות.  ההורמונים בחלב שמותרים לשימוש בישראל, הם רק אלה שהם בעלי מספר רישוי, ואלה הם הורמונים שאינם מסוכנים לבני האדם, וגם הם אינם מופרשים בחלב, או בבשר הפרות שמיועדות לשחיטה. 
המשך קריאה
דיאטה מהירה או דיאטת כסאח, היא שיטת דיאטה שהדעות עליה חלוקות. דיאטניות רבות ממליצות על דיאטה איטית ומבוקרת של לא יותר מ-3 ק"ג בחודש. מחקרים חדשים מראים שלא כך הדבר ושאין קשר ישיר לעלייה חזרה במשקל לבין דיאטות מהירות. אילו סוגי דיאטות מהירות קיימות ואילו מוצרי דיאטה מומלצים לסייע בהרזיה מהירה?
המשך קריאה
הרבה פעמים ילדים שסובלים מעודף משקל הם מושא להצקות מצד ילדים אחרים, חברים לכיתה ובשכונה. לנו כהורים יש רצון גדול לעזור להם, אבל מה הדרך הנכונה? איך לא לפגוע בדימוי העצמי של הילד? איך לעזור לו לרדת במשקל גם מבלי להכנס למשטר של דיאטה עבור הילד ועבור כלל המשפחה?
המשך קריאה
עשית עוד דיאטה? ירדת המון אבל המשקל שוב עולה? לא מצליחה לרדת במשקל ולשמור על התוצאות היפות? נמאס לך ואת מוכנה לוותר? את לא לבד, נשים רבות נלחמות במשקל ולא מצליחות לנצח, עושות דיאטת "כסאח" אחת אחרי השנייה אבל חוזרות למשקל הגבוה, מנסות כל מיני שיטות להרזיה אבל שום דבר לא באמת עוזר לשמור על המשקל לאורך זמן. השאלה היא כמובן מה הפתרון? למה דיאטה לא עוזרת ומה עושים מכאן?
המשך קריאה
איזה מזונות מותרים במהלך דיאטת הטיפות של ד"ר סימונס?  ממה כדאי להמנע? האם ארד גם ללא שימוש בתוסף הטיפות?
המשך קריאה
כולנו מחפשים את הדרך הבריאה, מהירה, נכונה על מנת לרזות במשקל. אך אין מדובר רק בהרזיה. הרעיון מאחורי תכניות דיאטה למיניהן הינו להתאים אורח חיים על מנת לרזות ולהיות בריאים כדבר שבשגרה.
המשך קריאה
מי שחווה  על גופו עודף משקל כנראה יודע שדיאטה זה תהליך נורא קשה וארוך ,  הצליח פעם הראשונה שלנו , איך היו כאלה שויתרו לעצמם וניסו עוד כמה וכמה דיאטות בחייהם  איך הרשו לי להציג לכם את החלום של כל אדם בעל עודף משקל , דיאטה מהירה שגם לא מזיקה לבריאות ושורפת המון שומנים.  קריאה מהנה :) 
המשך קריאה
1-10 מתוך 28 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה