שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 

דיאטת כסאח – לא מה שחשבתם


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

 

כשאומרים דיאטת כסאח רובנו חושבים על ירידה גדולה במשקל מהר מאוד, לכאורה אין בכל כל רע. הבעיה היא שהדימוי של דיאטות מהירות מאוד שלילי בגלל שרוב מי שעושה דיאטה מהירה עושה אותה לא נכון ובאופן מאוד לא בריא. לא מפתיע אם כך שלדיאטות מהירות אלו יש דימוי מאוד לא חיובי, השאלה היא האם ניתן לעשות דיאטת כסאח בריאה? האם אפשר לשמור על ההישג אחרי הדיאטה?

למה לדיאטת כסאח יש שם כל כך רע?

דיאטת כסאח "קלאסית" כוללת מעט מאוד מרכיבים, לרוב חדגוניים לחלוטין למשל דיאטת תפוחים או דיאטת יוגורט. אין ספק שמי שאוכל רק תפוחים במשך חודש ירד במשקל מהר מאוד אך בריאותו עלולה להיפגע וכמובן שלא ניתן להתמיד בכך לאורך זמן אז המשקל יעלה מהר מאוד לאחר סיום הדיאטה. סיבות אלו בהחלט מספיקות כדי ליצור תדמית שלילית מאוד לדיאטות כסאח מהירות.

דיאטת כסאח בפיקוח מקצועי – יש דבר כזה?

למרות השם השלילי, דיאטת כסאח יכולה להיות מאוד בריאה ואפילו לעזור להיפתר ממצבים רפואיים כמו טרום סוכרת, לחץ דם גבוה וקשיי נשימה. דיאטה מהירה בפיקוח מקצועי של רופא ותזונאי המורכבת מכל אבות המזון וכוללת את כל הוויטמינים, החלבונים והמינרלים שהגוף שלנו צריך כדי לתפקד כראוי תהיה מהירה ובריאה גם יחד. כל עוד הרופא מאשר שאנו בריאים, שהבדיקות הרפואיות תקינות אין כל מניעה להמשיך בדיאטה. כאשר עושים את זה נכון, הירידה היא של שומן עודף בגוף ולא שרירי או מסת עצם לכן אין בכך כל בעיה.

סופה של כל דיאטה מהירה בהשמנה חוזרת?

חשוב לזכור שאף תהליך הרזיה מהירה לא יכולה להחזיק לעד. גם משטר דיאטטי קפדני שיגרום לירידה מהירה ומשמעותית חייב להשתנות כאשר מגיעים למשקל היעד הבריא והיפה. דיאטה בריאה ונכונה תותאם למצב של שמירה על המשקל ותעזור לשמור על ההישג לכל החיים. כמו כן, שינוי התזונה בהתאם לשלבי החיים ונסיבות החיים כמו היריון והנקה, דיאטה לאחר ניתוח, תזונה לגיל השלישי ועוד על ידי תזונאי מקצועי תעזור לשמור על המשקל. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה