שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 

דיאטת hcg – המשקל יראה את התוצאה הנכונה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

 

כל אחד שנמצא בהליך דיאטה יודע שירידה במשקל במהירות עשויה להיות מתורגמת לרעב וכתוצאה מכך הגוף מפתח מנגנוני הגנה ששומרים על רקמת השומן בגוף. עבור אנשים הנלחמים במשקל גופם ומנסים כל דיאטה אפשרית לעיתים, הפתרון היחידי שנראה לעין הוא להתחיל בדיאטה מהירה. דיאטה מהירה גורמת לשינויים בגוף האדם וכן לשינויים במצב הרוח. דיאטת hcg מאפשרת לאנשים להתנסות בהליך שונה ובסופו של דבר לראות תוצאות. הדיאטה מבוססת על ההנחה שגופנו יודע לאיזה מזונות הוא זקוק וכי תפקידנו הוא להכניס לגוף מזונות שיסיעו להתפתחות תקינה. מדובר בהליך קצר שאורך כ40 יום במהלכם ניתן להשיל ממשקל הגוף כ15 ק"ג.   

 דיאטות hcg – להקשיב למנגנונים בגוף

כאשר אנשים מעוניינים להפחית ממשקל גופם הם בעצם יוצאים למלחמה נגד הגוף. בגוף קיים מנגנון אשר אומר ""ברצוני לשמור על משקל גופי כפי שהוא", כאשר הגוף נמצא במצב של עודף משקל הוא לא יאהב את הניסיון לשנות את אורח החיים הנוכחי.בעזרת  דיאטות hcg אנשים לומדים להקשיב לגופם ולקחת בחשבון את המנגנונים הקיימים בגוף.

 דיאטה hcg – התחברות לשינוי

הליך של דיאטה הוא הליך לא פשוט במהלכו אנשים משנים את אורח חיים ומאמצים לעצמם אורח חיים שונה. מדובר בשינוי שסוחף אחריו את כל בני הבית במטרה לשנות את הרגלי האכילה. ירידה במשקל היא עניי מורכב. העיקרון המנחה צריך להיות היכולת לשנות את אורח החיים יש שלב מסוים בו הגוף לא מרוצה והוא מאותת לנו לשנות את הרגלי האכילה, ומנגד קיים פחד מפני השינוי. חשוב מאד להתגייס ולסייע לגוף לא לפחד מפני השינוי. בדומה למערכת יחסים בין גבר ואישה, כך גם מתקיימת מערכת יחסים בין האדם לגופו. בשנים האחרונות עלתה  המודעות לאכילה נכונה ובמסעדות רבות ניתן לבקש מזונות בריאים במקום מזונות מטוגנים. כיום יש מודעות רבה לנזקים שגורמים מזונות מעובדים לגופנו ולכן יש צורך בשינוי משמעותי. אם בעבר אנשים הכניסו לגופם מזונות לא בריאים שגרמו נזק לגוף כיום, זה לא כך. דיאטה hcg היא דיאטה במהלכה אדם צריך להקשיב לגופו ולהימנע ממזונות מעובדים אשר מזיקים לגוף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 4 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה