שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 

האם גברים מעדיפים ביקיני?


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

מגזינים וערוץ האפנה ממלאים אותנו בתמונות של דוגמניות חולות אנורקסיה שעוטות לא יותר מאשר בגד ים מסוג חוטיני (עאלק "תחתון ברזילאי"), שלא משאיר מקום לדמיון של אף אחד, פרט למעצב, שלא כנראה לא חסר.

בתכנית הטלוויזיה הראו עוד סלב והעירו על היותה רזה כשלד, אבל המנחה אמר את המילה "רזה" לצד "יפה", "נקיה" וכיוצא בזה, מה שגורם לעוד 30 אחוזי הרייטינג המורכב מבנות טיפש עשרה לפצוח ב דיאטה הכוללת פריכיות ועשבי תיבול בלבד.


לא פעם שאלתי את עצמי  מתי כבר יעלו בחורות מלאות על המסלולים, ולא ישבצו אותן על תקן ה"עוף המוזר", תרתי משמע (למרות שפרות הן לא עוף). באף תוכנית ריאלטי לא נוכחתי לראות בחורה עגלגלה שהוגדרה יפה על אף ולמרות מידותיה הבלתי מעורערות. יפה שווה רזה, גם בשנת 2011. ולא, ליהיא מ"האח הגדול" זו לא דוגמה.

חוק חדש קבע השבוע כי לא יועסקו דוגמניות בסובלות מתת תזונה על פי מדדים "יבשים" של גובה ומשקל גוף.

המטרה יפה: מיגור תופעת האנורקסיה בקרב בנות צעירות ונוער על ידי איסור העסקתן של דוגמניות מן השורה.

אלא שדוגמניות שכל החיים שלהן מבוססים על משקל הנמוך ומראה נוירוטי משהו, התעמרו על הידיעה הזו, משהבינו כי פרנסתן הקבועה נמצאת בסכנה.  דוגמנית כמו שירלי בוגנים, שנמצאה,  על פי המדד החדש, כסובלת מתת משקל, התריסה על ההאשמה שהיא אנורקסית וציינה כי היא שומרת על אורח חיים בריא, ולא חולה.

לשאלה של המנחה כיצד, אם כן, לדעתה, ניתן להילחם בתופעה של אנורקסיה והרזיה לא מבוקרת, גמגמה שיש צורך לפעול נגד דוגמניות בעלות מראה אפרורי וחולני, ולא לפגוע בפרנסה על פי אמות מידה שגויות מיסודן.


לא ברור האם החוק החדש יצליח לעשות את השינוי, לבטח לא בנושא כל כך שנוי במחלוקת, היות ובכל מקרה מבצעים "פוטו שופ" ועריכה מחודשת בכל תמונת דוגמנית, מגה סטאר ככל שתא, כך שגם אם יעסיקו דוגמנית בריאה יותר, הרי שבתמונה על גבי העיתון/ באינטרנט תופיע בחורה דקיקת מראה בבגד ים מינימלי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה