שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 

הדרך להצלחה בדיאטה מהירה


Kobi Mizra
 
 

 

למי שאי פעם יצא לעשות דיאטה, יודע כי מדובר על עסק לא פשוט. בהרבה מקרים אנחנו צריכים להימנע ולהפסיק לאכול דברים טעימים מאוד שהינם עתירים בקלוריות, לבצע פעילות גופנית לפחות כמה פעמים בשבוע וכן אנחנו נידרש להרבה סבלנות ואורך רוח שכן דיאטה זה עסק בכלל לא פשוט והוא כרוך בהרבה אכזבות וכישלונות.
 
הרבה מאלו שביצעו לא מעט דיאטות בחייהם היו רוצים דיאטה מהירה מאוד שתאפשר להם לרדת במשקל  כמות נאותה של קילוגרמים בזמן קצר יחסית וכמובן בלי הצורך להתאמץ הרבה. התשובה הטיפוסית שתשמעו היא כי אין קיצורי דרך ודיאטה היא דרך חיים ושבכלל העבודה הקשה היא לשמור על המשקל ולא לרדת אותו. צריך להגיד שזה גם נכון.
 
אפשר לרדת במשקל בצורה מהירה מאוד
אין ספק, כי הרבה יותר קשה לשמור על המשקל החדשה אחרי הדיאטה. אבל לפעמים הדרך אל המשקל הזה היא הבעייתית והרבה אנשים עשויים להתייאש מהר מאוד ופשוט לוותר על הדיאטה. כיום יש דיאטה מהירה מאוד שכבר הוכיחה את עצמה ברחבי העולם ואלפי ישראלים כבר התנסו בה.
 
אם לא שמעתם על הדיאטה של ד''ר סימונס, אז אתם עשויים לגלות כי באמת קיימת דיאטה שתעשה את העבודה ותסייע לכם לרדת במשקל תוך זמן קצר יחסית כאשר הדיאטה עצמה מתמקדת בשריפה של "''השומן הרע" שאותו בדיאטות האחרות וגם בפעילות גופנית קשה מאוד לשרוף והוא זה שיכול לגרום ללא מעט כאבי ראש.
 
קצת על הדיאטה
שיטת דיאטה מהירה מאוד של ד"ר סימונס היא דיאטה בה עושים שימוש בחומר שנקרא HCG  שהוא אחראי על פירוק השומן הרע. החומר הזה הינו בעצם חומר מיוחד אותו לוקחים באמצעות תרסיס מיוחד והוא גורם לקח שהגוף יתחיל לשרוף את השומן הרע וזה יספק לגוף את האנרגיה הדרושה לו במשך היום.
 
שיטת דיאטה מהירה מאוד של ד"ר סימונס דורשת כמובן גם במקביל ללקיחת חומר ה-HCG  גם דיאטה מיוחדת של 500 קלוריות שבאמצעותה תוכלו לרדת במשקל בתקופה קצרה מאוד. חשוב לציין שאולי 500 קלוריות ליום זה נראה קצת, אך בעצם שריפת "השומן הרע" בגוף, תביא לכך שהגוף שלכם יצרוך 2000 קלוריות ביום בממוצע.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה