שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> דיאטה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיאטה
 
  רבות כבר נאמר והוזכר בכל נושא ארוחת הבוקר, חשיבותה ונחיצותה לילדים כמבוגרם כאחד. עם זאת, עדיין יש מי שמסרב לאכול בלחץ של זמן, או בתואנה כי הוא פשוט אינו רעב בשעה כל כך מוקדמת של היום. למה למעשה הכרחית ארוחת הבוקר וכיצד היא מסייעת לנו לשמור על ערנות, חיוניות וגם על המשקל, וכנגד כל המיתוסים, על כך במאמר שלפניכם.
המשך קריאה
  למה המלחמה הזו בדוגמניות שנראות כמו גופות מהלכות חסרת שחר, ואיך למעשה נשנה את החשיבה המעוותת הזו, מחד, שרזה זה יפה, ומחד גיסא, נשמיד את חיידק הפרעות האכילה, השמנת היתר וכל היוצא בזה? ישנן מספר גישות המבקשות לתת מענה לפתרונן של בעיות מעין אלו. במאמר הבא נסקור אותן בקצרה.  
המשך קריאה
מי מאיתנו לא היה שמח להשיל כמה קילוגרמים ממשקלו בתוך זמן קצר, מבלי לשנות את התפריט, או לסתום לחלוטין את הפה. למצוא כמוסת פלא שתגרום לגופנו חילוף חומרים מהיר, בוא בעת שאנחנו בולסים שוקולד וגלידה ולהמשיך לאכול הכל מהכל.   
המשך קריאה
את בהריון? מזל טוב. אם זה הריון ראשון את לבטח חוששת מפני ההשמנה הצפויה לך בתשעת החודשים הקרובים ומלבד סימני השאלה המרחפים מעליך הנושא ההורות והתקופה החדשה בחייך, דואגת מאותם סימני הרזיה והשמנה שעומדים להתווסף לגופך. בדיוק לשם כך כינסנו מספר טיפים ועצות של דיאטנית מוסמכת שיאפשרו לך לשמור על הגזרה כל הדרך אל הלידה. בהצלחה.
המשך קריאה
גיל ההתבגרות הוא הגיל שבו נערים ונערות מתחילים להיות ערים להופעתם החיצונית ולפתח עניין בבני המין השני, ועשויים לגלות כי הסביבה אינה מקבלת אותם כפי שהם, בניגוד להורים והבית המגונן, ואף מסוגלים ללכת לאיבוד בין הלחץ החברתי והכתבת האפנה בקרבתם. אלו הן ודאי רק חלק מההשלכות החיצוניות החלות על צעירים, בדרך כלל בגילאים 12 עד 18, ולאחרונה אפילו קודם לכן, הגורמות לפיתוחן של הפרעות אכילה, דיאטות כאסח ובמקרים חמורים אפילו אנורקסיה ובולמיה.   
המשך קריאה
כמו שרובנו יודעים אנורקסיה היא הפרעת אכילה מסוכנת שעלולה לגרום למוות. המלחמה והניסיון ליצור מודעות בקרב קבוצות הסיכון היא מלחמה יום יומית ומתחילה בכל אחד ואחת מאיתנו.
המשך קריאה
  חוק חדש קבע השבוע כי לא יועסקו דוגמניות בסובלות מתת תזונה על פי מדדים "יבשים" של גובה ומשקל גוף. המטרה יפה: מיגור תופעת האנורקסיה בקרב בנות צעירות ונוער על ידי איסור העסקתן של דוגמניות מן השורה.
המשך קריאה
אחד הכללים הבסיסיים בדיאטה הוא להכין את הארוחות לבד, כדי להשיג שליטה על המרכיבים. אבל מה עושים כשהנסיבות דורשות מאיתנו לאכול בחוץ? מאמר זה אמור לעזור לכם לבחור אוכל לדיאטה בצורה אופטימלית, גם בהזמנת אוכל או במסעדה
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-28 מתוך 28

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה