שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> מחלות מין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחלות מין
 
אחד מכל 3 גברים אחרי גיל חמישים סובל מבעיות אימפוטנציה, שמשמען קושי להשיג זקפה או לשמור עליה לצורך קיום יחסי אישות. אמנם מדובר בבעיה שרבים נוטים להסתירה ומהווה פגיעה קשה בתחומי מיניות ויחסים...
המשך קריאה
אין אונות או בלעז אימפוטנציה היא בעיית תפקוד מיני שהחלה להיות נפוצה יותר ויותר, בעיקר בעולם המערבי המתועש. הפתרונות שונים ומגוונים, ובמאמר זה נסביר קצת על הבעיה והפתרונות.
המשך קריאה
האישה, חולת איידס כבת 41, ואם לשלושה ילדים מאבות שונים, עולה מאתיופיה, הגיעה למחלקה כשהיא הרה, אך איש לא טרח לבצע בה בדיקת הריון. זאת למרות העובדה שהוסת החודשית לא הופיעה מרגע כניסתה לאשפוז. העובר היה כבן 5 חודשים, ללא ספק, מחזה לא קל לצפייה.   
המשך קריאה
עם פתיחתה של שנת 2010 נחשפנו למחקר חדש שתוצאותיו שפכו אור על המעשייה, או מה שהיה עד אז בגדר בדייה, לפיו ברית המילה, אשר מבוצעת באופן קבוע ומטעמים דתיים בקרב יהודים ומוסלמים, מסייעת במניעה של מחלות מין בגיל מבוגר, ואף ממזערת את סיכויי ההדבקה בנגיף ה HIV, המוכר בשפתנו כנגיף האחראי על מחלת האיידס.   
המשך קריאה
לפני מספר שנים אנשים לא הבינו מה זה איידס וחשבו שמדובר בגזר דין מוות מיידי.
המשך קריאה
כלל יסוד בחוקי האתיקה הרפואית היא החובה לשמור על הסודיות הרפואית של החולה המטופל על ידי הרופא.   
המשך קריאה
  המגפה הקשה ביותר שידעה אוכלוסיית כדור הארץ אי פעם היא מגפת האיידס. מחלה אשר גבתה חיי אדם וממשיכה לגבות מדי יום כ8000 בני אדם, מבוגרים כילדים- המחלה עשויה לפגוע בכולם. זו מגיפה קשה יותר ממגיפת האבעבועות השחורות והקדחת הצהובה קשה יותר מהכולרה והפוליו. מחלה אשר גבתה פי כמה מונים יותר מאלו שמתו בעקבות העגבת, שהייתה עד פריצת מגפת האיידס, למחלת מין החמורה מכולן.  
המשך קריאה
מסביבנו הם קיימים, ילדים וילדות, נערים ונערות, נשים וגברים אשר חלו ב- איידס . בניגוד לסטריאוטיפים המגמתיים והשקריים לא "כולם" הומוסקסואליים, לא "כולם" מקיימים יחסי מין ללא בקרה – לעיתים אלו ילדים אשר נולדו כך, לעיתים זו הידבקות תוך כדי מגע הטרוסקסואלי, לעיתים ההידבקות ב – איידס היא תוצר של אונס, לעיתים מדובר על תרומת דם. יש כל כך הרבה סיפורים שצריך לשמוע ולהבין שכולנו חשופים ואין קשר להומוסקסואליות, לחוסר הגיינה או להתנהגות לא פוריטנית.
המשך קריאה
1-9 מתוך 9

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה